DomůUFCDaniel Cormier apeluje na Jona Jonese: Musíš se dát dohromady!

Daniel Cormier apeluje na Jona Jonese: Musíš se dát dohromady!

Daniel Cormier nikdy nebude kamarádem Jona Jonese. Přesto má, bývalý dvojnásobný šampion UFC, o “Bonese” po jeho nedávných problémech se zákonem velké obavy.

Zdroj: UFC

Daniel Cormier zveřejnil video, ve kterém se věnuje současným problémům Jona Jonese (26-1) se zákonem.

“Mrzí mě, že jeho dcera řekla, aby zavolali policii. To je věc, která vás rozesmutní. Všechny ty maličkosti, o kterých musíš přemýšlet a které nezáleží na tom, kdo jsi nebo jaký jsi typ člověka. Tyhle věci tě musí opravdu přimět, aby jsi šel do sebe a rozhodl se. Nikdo není dokonalý, ale v určitém okamžiku musíš udělat správné rozhodnutí nejen kvůli sobě, ale především kvůli svým dcerám, své snoubence a své rodině. Myslím, že právě teď je ten správný čas.”

“Nejděsivější na tom je, že ve chvílích, kdy se lidé potýkají s problémy, začnou ztrácet své nejbližší, Pak se mohou vydat jednou ze dvou cest – buď se vzpamatují a půjdou nahoru nebo se zřítí dolů. Proto si myslím, že je velmi důležité, aby lidé, kteří jsou Jonesovi nejblíže, pomohli Jonovi se rozhodnout a vymyslet, jak má postupovat dál.”

Daniel Cormier také doufá, že vyhození Jona Jonese z jeho klubu Jackson-Wink pro něj bude budíčkem.

“Toto je můj vzkaz Jonesovi. Nikdy nebudeme přátelé. Ale jako člověk člověku ti říkám, že se musíš dát dohromady. Dej volný průchod výčitkám tvého svědomí. Než stiskneš tlačítko pro odeslání tweetů, musíš si rozmyslet, co píšeš. Zdá se, že si opakuješ tolik lží, že jim začínáš věřit. Nelži sám sobě. Obklop se lidmi, kteří ti řeknou pravdu a najdi správnou cestu. Jinak je konec. A ten konec je opravdu blízko.”

Zdroj: BJ Penn | YouTube Daniel Cormier

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ