DomůUFCDaniel Cormier apeluje na Jona Jonese: Musíš se dát dohromady!

Daniel Cormier apeluje na Jona Jonese: Musíš se dát dohromady!

Daniel Cormier nikdy nebude kamarádem Jona Jonese. Přesto má, bývalý dvojnásobný šampion UFC, o “Bonese” po jeho nedávných problémech se zákonem velké obavy.

Zdroj: UFC

Daniel Cormier zveřejnil video, ve kterém se věnuje současným problémům Jona Jonese (26-1) se zákonem.

“Mrzí mě, že jeho dcera řekla, aby zavolali policii. To je věc, která vás rozesmutní. Všechny ty maličkosti, o kterých musíš přemýšlet a které nezáleží na tom, kdo jsi nebo jaký jsi typ člověka. Tyhle věci tě musí opravdu přimět, aby jsi šel do sebe a rozhodl se. Nikdo není dokonalý, ale v určitém okamžiku musíš udělat správné rozhodnutí nejen kvůli sobě, ale především kvůli svým dcerám, své snoubence a své rodině. Myslím, že právě teď je ten správný čas.”

“Nejděsivější na tom je, že ve chvílích, kdy se lidé potýkají s problémy, začnou ztrácet své nejbližší, Pak se mohou vydat jednou ze dvou cest – buď se vzpamatují a půjdou nahoru nebo se zřítí dolů. Proto si myslím, že je velmi důležité, aby lidé, kteří jsou Jonesovi nejblíže, pomohli Jonovi se rozhodnout a vymyslet, jak má postupovat dál.”

Daniel Cormier také doufá, že vyhození Jona Jonese z jeho klubu Jackson-Wink pro něj bude budíčkem.

“Toto je můj vzkaz Jonesovi. Nikdy nebudeme přátelé. Ale jako člověk člověku ti říkám, že se musíš dát dohromady. Dej volný průchod výčitkám tvého svědomí. Než stiskneš tlačítko pro odeslání tweetů, musíš si rozmyslet, co píšeš. Zdá se, že si opakuješ tolik lží, že jim začínáš věřit. Nelži sám sobě. Obklop se lidmi, kteří ti řeknou pravdu a najdi správnou cestu. Jinak je konec. A ten konec je opravdu blízko.”

Zdroj: BJ Penn | YouTube Daniel Cormier


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
79SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ