DomůUFCJon Jones byl vyhozen ze svého gymu Jackson-Wink MMA!

Jon Jones byl vyhozen ze svého gymu Jackson-Wink MMA!

Po téměř dvanácti letech tréninku v Jackson-Wink MMA byl Jon Jones donucen klub dočasně opustit. Trenér Mike Winkeljohn Jonesovi dočasně zakázal v klubu trénovat, v reakci na jeho poslední konflikt se zákonem.

Zdroj: UFC

Spolupráce Jona Jonese s gymem Jackson-Wink MMA v Albuquerque právě skončila. Jak prozradil trenér Mike Winkeljohn v posledním vydání pořadu The MMA Hour, Bones byl dočasně vyřazen z tréninku v klubu. Důvod? Nedávné problémy se zákonem.

Připomeňme, že před časem byl Jon Jones na několik hodin vzat do vazby a obviněn z domácího násilí a poškození policejního auta. Jeho partnerka a matka tří dcer krvácela z nosu a úst, ale proti “Bonesovi” nesvědčila a tvrdila, že se ničeho nedopustil. Údajně ji pouze tahal za vlasy. Vše se odehrálo v hotelu v Las Vegas. Ochranku v hotelu požádala jedna z dcer bojovníka, aby zavolala policii.

Je to velmi těžké téma,” přiznal trenér Winkeljohn. “O tom není pochyb. Je to jedno z nejtěžších rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Láme mi srdce, že jsem se vůbec dostal do takové situace, že jsem to musel udělat. Ale to je v pořádku. To je v pořádku. Co je důležité pro mě, nemusí být důležité pro ostatní. Budu se držet svého rozhodnutí a zůstanu věrný hodnotám, které zastávám.

“Jsem velmi zklamaný. Je to obtížné. Nejhorší bylo slyšet, že to byly dcery, kdo řekl ochrance, že musí zavolat policii. Sám mám tři dcery, mám manželku. Učím ženy sebeobranu. Když se Jon neustále dostává do potíží, je to složité.”

“Mluvil jsem s ním. Řekl jsem mu: Jone, dohoda je následující. Jsi pro mě jako mladší bratr. Než se vrátíš do klubu, musíš přestat pít a dát to do pořádku. Nyní je tedy mimo klub. Nesmí tady trénovat, protože jsem cítil, že tak je to správné. Ignorovat to a očekávat nějaké výsledky by bylo šílenství.”

Winkeljohn však neprozradil, co konkrétně se musí stát, aby se Jones mohl do klubu vrátit.

“Je pro mě jako mladší bratr, ale někdy mu musíte říct pravdu,” řekl. “Doufám, že se sem po určité době bude chtít vrátit a vrátí se. Ale i když se nevrátí, je to v pořádku. V hloubi duše vím, že může získat mistrovský pás v těžké váze. Takže prostě přijdu o nějaké peníze. To se stává. Mám však jiné hodnoty. Chci vytvořit precedens pro ostatní kluky v klubu a další lidi. Jsem vždy připraven odpustit, ale musí jít do sebe. Napravíme to. Vím, že je toho schopen. Jsem optimistou.”

Zajímavé je, že “Bones” na tato slova, která veřejně pronesl Mike Winkeljohn, rychle zareagoval.

“Včera večer jsem měl srdceryvný telefonický rozhovor s jedním ze svých dlouholetých trenérů,” napsal Jones v příspěvku na Twitteru, který později smazal. “Ztráta podpory od člověka, kterého si tolik vážím, je nesmírně bolestivá. Upřímně děkuji ostatním trenérům, kteří pokračují v boji po mém boku. Naše cesta pokračuje.”

Zdroj: Twitter Jon Jones

Soudní slyšení Jona Jonese se uskuteční 26. října.

Jon Jones se v akci neobjevil od února loňského roku, kdy po kontroverzním rozhodnutí rozhodčích obhájil titul v polotěžké váze UFC v souboji s Dominickem Reyesem. Plánoval návrat do oktagonu ve druhém čtvrtletí roku 2022. Doufal, že se utká s vítězem titulového zápasu v těžké váze mezi Francisem Ngannou a Cirylem Ganem.

Zdroj: Podcast The MMA Hour | Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ