OKTAGON MMA: Paradeiser vyzve Keitu o pás prozatímního šampiona lehké váhy!

Nejbližší turnaj domácí organizace OKTAGON MMA se odehraje 26. února 2022 v pražské O2 areně. Vyvrcholením celé akce bude titulová bitva o pás střední váhy „Pirát“ vs. Kincl.

Zdroj: OKTAGON MMA

Jako druhý titulový duel nás měl čekat souboj Pešta vs Puetz 2, jenže na straně Viktora se vyskytly problémy a duel se tak neuskuteční. Na turnaji však nakonec druhý titulový souboj proběhne. Promluvil o tom promotér OKTAGONU Ondřej Novotný ve svém podcastu.

„26.2. nás čeká zápas Keita vs. Paradeiser. Když jsem se na to tak díval, tak to bude 13 měsíců, co Buki neobhajoval titul v lehké váze. Původně měl obhajovat, ale zranil se. Uděláme to tak, respektive to nabídnu Palovi. Nikdo to ještě neví, takže to říkám jako velkou novinku. Nabídnu to Palovi a myslím si, že on řekne, že ano.“

„V tu chvíli to nabídnu i klukům, aby to byl zápas o prozatímní titul. Pakliže se 13 měsíců neobhajuje, tak si myslím, že si to ti kluci zaslouží. Rony má za sebou skvělý rok. Je extrémně atraktivní a aktivní. Keita, s ohledem na to, co předvedl s Karolem Ryšavým, si myslím, že si ten zápas taky zaslouží, protože moc borců tam v té lehké váze není. Můžeme se těšit na to, že tohle by mohl být ten zápas o vyzyvatele. Uvidíme, zda to tak dopadne,” oznámil Ondřej Novotný.

Podle všeho tak v OKTAGONU uvidíme podruhé v historii duel o pás prozatímního šampiona. Všeobecně se počítalo, že vítěz tohoto duelu vyzve šampiona Ivana Buchingera a tímto bude zápas ještě víc speciální.

Podle aktuálních informací oba borci s duelem souhlasí a zápasu by tak nemělo nic stát v cestě. Snad jedinou věcí, která by mohla plány OKTAGONU zhatit je covid, který opět nabírá na síle. My věříme, že se tak nestane, turnaj se uskuteční a fanoušci si budou moci užít velkolepý návrat OKTAGONU do největší české multifunkční haly, kterou je O2 arena.

Zdroj: Podcast MMA letem světem

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMA

PŘEČTI SI TAKÉ