DomůSázení na MMAUFC 272: Bojovníci MMA tipují vítěze souboje Colby Covington vs. Jorge Masvidal

UFC 272: Bojovníci MMA tipují vítěze souboje Colby Covington vs. Jorge Masvidal

V hlavním zápase turnaje UFC 272, který se uskuteční už tento víkend, dojde k souboji mezi Colbym Covingtonem a Jorge Masvidalem. Před zápasem je, alespoň dle sázkových kanceláří, jasným favoritem Colby Covington.

Kdo podle zápasníků UFC zvítězí v tomto ostře sledovaném duelu? Bojovníci se většinou přiklánějí ke Covingtonovi, protože se domnívají, že v souboji bude dominovat především svým wrestlingem, na který Jorge Masvidal nenajde účinný recept. Přesto si někteří myslí, že “Gamebred” si najde cestu k tomu, aby Covingtona knokautoval.

Kevin Lee, superlehká váha Eagle FC: “Masvidal. Nevím, jak vyhraje, jen mám pocit, že to zvládne.”

Rashad Evans, bývalý šampion UFC v polotěžké váze: “Řekl bych, že Covington.”

Jack Hermansson, střední váha UFC: “Mám pocit, že Covington bude na Masvidala příliš silný. Bude příliš nadupaný a bude na něj vyvíjet příliš velký tlak.”

Beneil Dariush, lehká váha UFC: “Jorge Masvidal via KO.”

Ray Borg, bantamová váha Eagle FC: “Covington. Jeho wrestling bude pro Masvidala příliš velkým soustem.”

Kyle Daukaus, střední váha UFC: “Myslím, že využije svůj kvalitní wrestling a Masvidala prostě převálcuje.”

Parker Porter, těžká váha UFC: “Colby je talentovaný chlapík. Všichni Masvidalovi fandí, a i když si myslím, že Masvidal vyhraje, Covington mu to neusnadní.”

Kyler Phillips, bantamová váha UFC: “Dávám přednost Covingtonovi, ale Masvidal je vždy nebezpečný. Covington má však způsob, kterým ho může porazit.”

Damon Jackson, pérová váha UFC: “Rozhodně si myslím, že Covington. Nemyslím si, že se dovednosti Jorgeho mohou vyrovnat Colbyho dovednostem.”

Tim Elliott, muší váha UFC: “To je těžké, ale já volím Colbyho Covingtona, který bude pro Masvidala příliš velkým soustem.”

Dustin Jacoby, polotěžká váha UFC: “Tipuji Masvidala. Colby se s ním bude snažit zápasit a Masvidal najde ten KO úder ještě před zazněním gongu.”


Bojovníci tipující Colbyho Covingtona: Rashad Evans, Jack Hermansson, Ray Borg, Kyle Daukaus, Kyler Phillips, Damon Jackson, Tim Elliott.

Bojovníci tipující Jorgeho Masvidala: Kevin Lee, Beneil Dariush, Parker Porter, Dustin Jacoby.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ