DomůUFCMax Holloway se v dubnu vrátí do akce! Na turnaji UFC Fight...

Max Holloway se v dubnu vrátí do akce! Na turnaji UFC Fight Night zkříží rukavice s Arnoldem Allenem

Pérovou váhu organizace UFC čeká velice důležitý souboj. Na dubnovém turnaji UFC Fight Night totiž změří síly Max Holloway a Arnold Allen.

Galavečer UFC Fight Night, který se koná 15. dubna na zatím neznámém místě, ozdobí souboj špiček pérové váhy mezi bývalým šampionem Maxem Hollowayem (23-7) a nezastavitelným Arnoldem Allenem (19-1).

“Blessed” je v rankingu pérové váhy na 1. místě. Naposledy se v kleci představil loni v červenci, kdy potřetí v kariéře prohrál se šampionem Alexandrem Volkanovskim. Předtím však Havajan jednomyslně porazil Yaira Rodrigueze a Calvina Kattara.

Arnold Allen, který je na 4. místě rankingu, má v UFC bezchybnou bilanci 10-0. Naposledy se v oktagonu představil loni v říjnu, kdy porazil Calvina Kattara technickým knokautem. Předtím si připsal skalpy takových bojovníků, jako jsou například Dan Hooker nebo Sodiq Yusuff.

Kdo je favoritem tohoto duelu? Těžko říci. Otázkou je, kolik starého Maxe Hollowaye zůstalo v současném Maxi Hollowayovi? Je Arnold Allen skutečně tak dobrý, aby si s Maxem dokázal poradit? Jak velkou roli budou hrát Hollowayovy obrovské zkušenosti?

Opravdu není snadné predikovat vítěze tohoto souboje. Je však potřeba říci, že i v mizerné formě je “Blessed” stále zkušený striker, který je nesmírně houževnatý, aktivní a kondičně velice silný.

Na závěr ještě připomeňme, že na turnaji se ve svém dalším zápase pod hlavičkou UFC představí také naše bojovnice Lucie Pudilová, která si to rozdá s Joselyn Edwards a těšit se můžeme i na slovenského bijce Martina Budaye.

Zápasová karta turnaje UFC Fight Night

Hlavní zápas

145 lbs: Max Holloway (23-7) vs. Arnold Allen (19-1)

Další zápasy

205 lbs: Dustin Jacoby (18-6-1) vs. Azamat Murzakanov (12-0)
145 lbs: Edson Barboza (22-11) vs. Billy Quarantillo (17-4)
135 lbs: Pedro Munhoz (19-7) vs. Chris Gutierrez (19-3-2)
115 lbs: Bruna Brasil (8-2-1) vs. Denise Gomes (6-2)
265 lbs: Martin Buday (11-1) vs. Jake Collier (13-8)
145 lbs: TJ Brown (17-9) vs. Bill Algeo (16-7)
115 lbs: Piera Rodriguez (9-0) vs. Gillian Robertson (11-7)
155 lbs: Lando Vannata (12-6-2) vs. Daniel Zellhuber (12-1)
135 lbs: Batgerel Danaa (12-4) vs. Brady Hiestand (6-2)
135 lbs: Joselyne Edwards (12-4) vs. Lucie Pudilová (14-7)
135 lbs: Gaston Bolanos (6-3) vs. Aaron Phillips (12-4)

Zdroj: UFC | Tapology

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ