DomůVideaŠkrtil soupeře jednou rukou, ten odklepal! Parádní submise v podání bývalého bojovníka...

Škrtil soupeře jednou rukou, ten odklepal! Parádní submise v podání bývalého bojovníka UFC

Bývalý bojovník UFC Tom Breese, na turnaji LFL 4, udolal Davida Ramirese a stal se prvním šampionem střední váhy v historii organizace Levels Fight League. Akce se konala v neděli 13. března v Amsterdamu.

Tom Breese (13-3) absolvoval v UFC osm zápasů, ve kterých měl bilanci 5-3. Zápas na galavečeru organizace LFL byl jeho prvním od ledna 2021, kdy na turnaji UFC Fight Night v Abú Dhabí prohrál na submisi s Omarim Akhmedovem.

Davida Ramirese znají i tuzemští fanoušci MMA. Bojovník se v minulosti několikrát představil v organizaci XFN, kde se dokonce dvakrát utkal s Makhmudem Muradovem. Z jejich vzájemného měření sil má bilanci 1-1.

LFL je nizozemská organizace, která svůj první galavečer uspořádala v roce 2021. Všechny čtyři dosavadní akce se konaly v Amsterdamu.

Zdroj: Twitter Levels Fight League

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ