DomůCZ/SK MMABJP: Český samuraj Procházka odletěl do Vegas. V UFC ho čeká zápas...

BJP: Český samuraj Procházka odletěl do Vegas. V UFC ho čeká zápas večera

Praha, 20. dubna 2021 – Dnes ráno se z letiště Václava Havla vypravil tým Jiřího Denisy Procházky k dalšímu UFC zápasu, který se bude konat 1. května v Las Vegas. Český zápasník MMA Procházka na včerejší tiskové konferenci několikrát zdůraznil, že je ve skvělé formě a je připraven zápas s Dominickem Reyesem ukončit v prvním kole. Fyzicky se ale nebojí táhnout to na pět kol po pěti minutách.

Zdroj: Archiv Jiří Procházka

Jiří Procházka se utká se slavným zápasníkem, bývalým vyzyvatelem titulu UFC do 93 kg, poprvé. Zápas, který bude sledovat celý svět se bude konat bez diváků.

České fanoušky ohromil Procházkův účes, který nazval šíleností. Na sociálních sítích ho začínají přirovnávat ke slavným postavám z bojových počítačových her. Do Vegas letí celý tým dříve, aby se mohl bezpečně pohybovat po letištích a zároveň, aby Jiří nemusel řešit jet lag (pásmovou nemoc, pozn. red.). To je pro českou jedničku MMA velká výhoda.

Zdroj: Foto Radek Úlehla

Zápas bude ostře sledovaný, je vyhlášen už mnoho měsíců dopředu. Nejdříve se měl uskutečnit 27. února tohoto roku, nakonec se ale musel odložit kvůli zranění Dominicka Reyese. Díky tomu se mohl Procházka vymanit z tlaku, zahojit si zranění a s čistou myslí postupovat k výkonu, který ho čeká v nejprestižnější soutěži světa, v UFC.

Trénovali jsme všechny situace a jsme na Dominicka připraveni. Uvědomujeme si, že to Reyes bude chtít dostat na zem, ale Jiří je ve skvělé kondici, dodal hlavní trenér Procházky, Martin Karaivanov.

S trenéry Jaroslavem Hovězákem a Martinem Karaivanovem odletěl dokumentovat cestu a příběh Jiřího Procházky také tým z Bookin agency, který se stará o obsah a světový mediální management. I díky tomu budou moci diváci na sociálních sítích Jiřího Procházky prožívat okamžiky, na které několik měsíců čekali. Samotný zápas pak bude možné sledovat na stanici Premier Sport.

Trenér Jaroslav Hovězák na tiskové konferenci zdůraznil, že Jiří je připravený to táhnout i na pět pětiminutových kol.

V době, kdy jsme létali zápasit do Japonska, se Jiří připravoval na desetiminutová kola, takže jsme na vše připraveni a trénink fyzické kondice jsme nijak neměnili, dodal Procházkův trenér Hovězák a také zdůraznil, že po zápase letí ihned domů. Afterparty, kterou by mnozí ve Vegas čekali, se tak konat nebude.

Zdroj: Foto Oldřich Hrb

MMA se v posledních letech těší velké oblibě ve světě i u nás. Jiří Procházka je ikonou českého MMA. Ve svém prvním zápase UFC získal bonus za výkon večera a ohromil svět. Jiří také jako první člověk v historii získal v prestižní organizaci Rizin FF titul ve váze do 93 kg. V současné době je Procházka zápasníkem americké organizace UFC a v žebříčku polotěžké váhy je na pátém místě.

Zdroj: Tisková zpráva Bookin agency

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ