DomůCZ/SK MMAVIDEO: Tadeáš Růžička v Rusku tvrdě narazil! Prohrál a souboj netrval ani...

VIDEO: Tadeáš Růžička v Rusku tvrdě narazil! Prohrál a souboj netrval ani dvě minuty

Přední český postojář Tadeáš Růžička zamířil do Ruska, kde bojoval pod pravidly MMA na turnaji RCC: Intro 24.

V hlavním zápase však nestačil na domácího Khayala Dzhanieva, kterému podlehl technickým knokautem ve druhé minutě.

Dzhanievovi se podařilo přenést zápas na zem, kde Růžičku zasypal lavinou tvrdých loktů a úderů, po kterých sudímu nezbylo nic jiného, než souboj ukončit.

Růžička se po dvou letech vrátil k pravidlům MMA. V roce 2021 debutoval na turnaji OKTAGON 22, kde nestačil na Poláka Dawida Karetu, s nímž prohrál na body.

Od té doby se věnuje postojářským disciplínám, které jsou jeho doménou.

“V prvním kole jsem dostal loket, který mi udělal obrovský cut. Měl jsem natrénováno, ale bohužel jsem si nezazápasil,” reagoval Růžička na prohru s Dzhanievem na sociálních sítích.

Po duelu v organizaci RCC tak má český bojovník v MMA nelichotivou bilanci 0-2.

Zdroj: RCC | Instagram RCC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ