DomůCZ/SK MMAOndřej Novotný přirovnal zakladatele konkurenční organizace RFA k Voldemortovi. Boris Marhanský reaguje

Ondřej Novotný přirovnal zakladatele konkurenční organizace RFA k Voldemortovi. Boris Marhanský reaguje

Informace o nově založené organizaci bojových sportů se rychle šíří. Napomáhá tomu i fakt, že organizace RFA na tiskové konferenci představila první jména bojovníků, kteří budou bojovat pod jejími křídly. A tím doslova odpálila bombu.

Zdroj: OKTAGON MMA

Asi největší rozruch vyvolalo jméno Lea Brichty. Ten má totiž s organizací OKTAGON MMA smlouvu ještě na jeden zápas do května 2023. Ondřej Novotný se k situaci vyjádřil a není z ní nadšený.

Promotér organizace OKTAGON MMA řekl deníku iSport, že registruje novou organizaci, ale zároveň se mu nelíbí praktiky týkající se přetahování bojovníků, kteří mají stále platné smlouvy jinde, na jejich stranu. Oba promotéři si zatím posílají zprávy pouze prostřednictvím sociálních sítí nebo médií.

„Věděl jsem o tom, že organizace vzniká. Tenhle člověk (Boris Marhanský, promotér RFA) káže vodu a pije víno, takže máme dalšího nástupce Lorda Voldemorta (Petra Kareše, promotéra organizace XFN). Obchází bojovníky bez toho, aby kontaktoval jejich manažery.”

“Dostávám zprávy od trenérů, manažerů a lidí okolo. Budiž jim přáno, když je konkurence zajímavá, tak je vždycky zdravá a dobrá. Volalo mi ale opravdu hodně manažerů, kteří si mysleli, že s někým mají smlouvu a najednou se dozvěděli, že jsou v RFA.”

“My budeme dělat pořád to, co jsme dělali, všímat si hlavně sebe, ale určitě si nenecháme s*át na hlavu. To už tady jednou bylo. Už není potřeba se tvářit, že jsou to hodní lidé s dobrými úmysly.“

Spolumajitel RFA Boris Marhanský na slova Ondřeje Novotného vzápětí reagoval:

“Celý den jsem přemýšlel, zda a jak reagovat na útok na mou osobu. Asi by bylo snadné vytáhnout trumfy a říct, proč se některé věci staly a jak to funguje v jiné organizaci. Ale já jsem si vybral jiný způsob. Lidé, kteří mě znají, vědí, že miluji humor a dobrou náladu. A tu teď mám, protože to, co děláme, děláme opravdu dobře. Byl jsem označen za nástupce Voldemorta, ale já se cítím spíš jako jiná postava.”

“Co se týče poznámky o obcházení manažerů. Nikoho jsme neobcházeli, naopak jsme se je několikrát snažili kontaktovat, což můžeme doložit na základě uložené komunikace. Samozřejmě jsme OK, pokud si Leo dá ještě další zápas v jiné organizaci a pak se představí u nás.”

“RFA byla založena proto, aby bojovníkům poskytla zápasy, které nutně potřebují k tomu, aby se posunuli ve své kariéře dál. Nenechám se zatáhnout do slovní války a urážek. Pokud se bude dále opakovat, že někdo bude poškozovat mé dobré jméno a bude nás spojovat s lidmi se špatnou pověstí, se kterými jsme se nikdy nesetkali, pak to samozřejmě budu řešit prostřednictvím právního oddělení organizace RFA . Jinak se mějte hezky a sledujte nás i nadále na našich sociálních sítích…”

Zdroj: iSport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ