Brazilský “Cowboy” chce bojovat s Khamzatem Chimaevem: Vezmu zápas s týpkem, se kterým nikdo nechce bojovat

Organizace UFC má problém najít pro “Borze” soupeře. Poté, co Chimaev v průběhu 66 dní doslova “vyřídil” tři protivníky, nikomu se do zápasu s ním nechce. Výjimkou je Alex Oliveira, který se nechal slyšet, že se s Chimaevem rád utká.

Embed from Getty Images

“Vezmu ten zápas s týpkem, se kterým nikdo nechce bojovat. Chimaeve, jsem v této chvíli připravený na zápas ve welterové váze. Vidím, že si vybíráš soupeře. Tak jsem tady.”

“Moc o ten zápas stojím. Už si nemusíš hledat soupeře, já si to s tebou rozdám.”

Oliveira (21-8-1) má na svém kontě už 17 zápasů v UFC a lze jej tedy bezesporu považovat za veterána organizace. Během své kariéry se utkal například s Carlosem Conditem, Willem Brooksem, Timem Meansem nebo Maxem Griffinem. Ve svém posledním zápase porazil Petera Sobottu.

26letý Chimaev (9-0) zvítězil v UFC ve třech zápasech během 66 dní. Ve svém posledním souboji potřeboval pouhých 17 vteřin k tomu, aby knokautoval Geralda Meerschaerta. V poslední době “Borz” vyzval k souboji ty nejlepší bojovníky, jako jsou Jorge Masvidal, Stephen Thompson nebo Leon Edwards. Ani jeden z nich však na souboj s Chimaevem nekývl.

Podle posledních informací by se Chimaev měl představit v hlavním zápase večera na jednom z příštích turnajů UFC. Nejpravděpodobněji během listopadu v Las Vegas.

Zdroj: MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA