DomůOstatníOdveta Joshua vs. Usyk 2 se blíží - Saúdové nabízejí 120 milionů...

Odveta Joshua vs. Usyk 2 se blíží – Saúdové nabízejí 120 milionů dolarů

Odveta o boxerský titul mistra světa v těžké váze mezi Oleksandrem Usykem a Anthonym Joshuou je stále blíž a blíž realizaci. Podle promotéra Eddieho Hearna se zápas uskuteční v červnu a do hry o místo konání zápasu se zapojili saúdští šejkové se závratnou nabídkou 120 milionů dolarů.

Šampion těžké váhy Oleksandr Usyk opustil rodnou Ukrajinu, kde bránil zemi před ruskou invazí, a začne se připravovat na zápas s Anthonym Joshuou. Usyk zvažoval, zda má nyní, po ruské invazi na Ukrajinu, smysl s Angličanem bojovat, ale bratři Kličkové ho přesvědčili, že vstup do ringu s ukrajinskou vlajkou v tak důležitém zápase by upozornil svět na to, co se v současnosti děje na Ukrajině.

Joshuův promotér Eddie Hearn v rozhovoru pro DAZN Boxing Show navíc potvrdil zprávu o červnovém termínu zápasu:

“S Usykovým promotérem Alexem Krassyukem nyní prověřujeme nabídky různých zemí na uspořádání zápasu,” řekl Hearn. “Blízký východ má o tento zápas zjevně velký zájem. V úvahu připadá i Londýn. Konkrétní termín a místo konání oznámíme již brzy. Ale jak jsem řekl, odveta Joshua vs. Usyk 2 se určitě uskuteční v červnu.”

Dříve se uvádělo, že odveta se bude konat opět v Londýně na stadionu Tottenham Hotspur nebo ve Wembley Areně. V posledních dnech se však do hry zapojili saúdští šejkové, kteří podle britského deníku Daily Mail nabídli za práva na pořádání duelu neuvěřitelných 120 milionů dolarů.

Na odvetě se pracovalo od září loňského roku, kdy Usyk (19-0, 13 KO) porazil Joshuu (24-2, 22 KO) na body, čímž Angličana připravil o mistrovské pásy IBF, WBA, WBO a IBO a odložil tak plány na sjednocení pásů v těžké váze.

Zdroj: YouTube DAZN Boxing | DAZN Boxing Show | Daily Mail

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ