DomůUFCUFC Vegas 29: Parádní levý hák! Seung Woo Choi knokautuje Juliana Erosu

UFC Vegas 29: Parádní levý hák! Seung Woo Choi knokautuje Juliana Erosu

Seung Woo Choi (10-3) předvedl na turnaji UFC Fight Night v Las Vegas svůj nejlepší výkon pod křídly UFC, když v prvním kole knokautoval Juliana Erosu (25-9).

Zdroj: UFC

Od prvních vteřin zápasu ani jeden z bojovníků příliš nekalkuloval. Oba zápasníci se pouštěli do ostrých výměn, ale byl to Korejec, kdo byl rychlejší, přesnější a kdo lépe kontroloval vzdálenost.

V jedné z prvních akcí potrestal kopajícího Američana sérií protiúderů. O chvíli později se prezentoval pěkným křížným úderem, rovněž v reakci na Erosův kop. Korejec více boxoval, Američan kopal.

Rozhodnutí přišlo ve chvíli, kdy korejský bojovník vyslal na Erosu pravý hák. Erosovi se podařilo uhnout. Kontroval levým hákem, ale Choiův úder levačkou byl mnohem silnější. Erosa šel k zemi. Série úderů na hlavu otřeseného Američana pak dokonala dílo zkázy.

Zdroj: UFC | Twitter UFC_Obsessed

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ