DomůBellator"Velký tuňák" šokoval fanoušky, když na turnaji BELLATOR 266 knokautoval velkého favorita

“Velký tuňák” šokoval fanoušky, když na turnaji BELLATOR 266 knokautoval velkého favorita

“Velký tuňák” neboli Ben Parrish byl podle bookmakerů před zápasem s vycházející hvězdou organizace BELLATOR MMA Christianem Edwardsem velkým outsiderem. Přesto dokázal zvítězit.

Zdroj: BELLATOR MMA

Na Parrishovo vítězství byl u většiny sázkových kanceláří vypsán kurz přes 5.80, ale bojovník na předzápasové prognózy nedbal a do zápasu proti favorizovanému soupeři nastoupil bez jakýchkoli komplexů. Parrish ukončil zápas ve velkolepém stylu již v prvním kole, kdy svého soupeře knokautoval a připravil mu tak první porážku v kariéře.

Opět si tak můžeme připomenout ono známé – “nesuď knihu podle obalu”.

Pro Parrishe (5-1 MMA) to bylo páté vítězství v kariéře. Všechna svá vítězství si připsal ukončením před časem.

Zdroj: BELLATOR MMA | Twitter BELLATOR MMA | Twitter MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ