DomůBellatorYoel Romero se chtěl utkat s Jakem Paulem: Oni se ale nechtějí...

Yoel Romero se chtěl utkat s Jakem Paulem: Oni se ale nechtějí bít se skutečnými bojovníky

Yoel Romero tvrdí, že se s ním Jake Paul chtěl utkat v boxerském ringu, ale nakonec se spolu nedohodli na zápase. Podle Romera se Paul poté rozhodl, že místo něj bude bojovat s Benem Askrenem.

Zdroj: UFC

Yoel Romero bude tento víkend debutovat v kleci organizace BELLATOR MMA v zápase polotěžké váhy proti bývalému bojovníkovi UFC Philu Davisovi. Ještě před samotným zápasem, v rozhovoru s novinářem Arielem Helwanim, promluvil o boxerském souboji s Jakem Paulem, ke kterému mohlo dojít v minulosti. Romero tvrdí, že Paul nechce bojovat s “opravdovými bojovníky”, což dal prostřednictvím svého překladatele najevo v Helwaniho podcastu.

“Jake Paul se chtěl utkat s Yoelem Romerem, ale když Yoel souhlasil, Paul zápas zrušil. Původně se chystali na zápas s Yoelem. To bylo v době, kdy se rozloučil s UFC a ještě nepodepsal smlouvu s BELLATOREM. Nakonec ale řekli, že s Yoelem bojovat nechtějí. Rozhodli se pro Bena Askrena.”

Podle Romera bratři Paulové nechtějí bojovat se skutečnými bojovníky.

“Nechtějí bojovat se skutečnými bojovníky. Jake a Logan Paul chtějí dělat show a nechtějí si ji pokazit. Hledají snadné zápasy. Logan sice bojoval s Mayweatherem, ale nezapomeňme na rozdíl v jejich velikosti a váze.”

Yoel Romero (13-5 MMA) působil v UFC od roku 2013. Pod hlavičkou organizace vybojoval třináct zápasů. Stříbrný olympijský medailista v zápase, který je velmi nebezpečný také v postoji, má za sebou tři porážky v řadě. “Soldier of God” se nyní konečně dočká svého debutu v kleci organizace BELLATOR MMA na galavečeru BELLATOR 266, který se koná už tento víkend.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ