DomůBellatorYoel Romero se chtěl utkat s Jakem Paulem: Oni se ale nechtějí...

Yoel Romero se chtěl utkat s Jakem Paulem: Oni se ale nechtějí bít se skutečnými bojovníky

Yoel Romero tvrdí, že se s ním Jake Paul chtěl utkat v boxerském ringu, ale nakonec se spolu nedohodli na zápase. Podle Romera se Paul poté rozhodl, že místo něj bude bojovat s Benem Askrenem.

Zdroj: UFC

Yoel Romero bude tento víkend debutovat v kleci organizace BELLATOR MMA v zápase polotěžké váhy proti bývalému bojovníkovi UFC Philu Davisovi. Ještě před samotným zápasem, v rozhovoru s novinářem Arielem Helwanim, promluvil o boxerském souboji s Jakem Paulem, ke kterému mohlo dojít v minulosti. Romero tvrdí, že Paul nechce bojovat s “opravdovými bojovníky”, což dal prostřednictvím svého překladatele najevo v Helwaniho podcastu.

“Jake Paul se chtěl utkat s Yoelem Romerem, ale když Yoel souhlasil, Paul zápas zrušil. Původně se chystali na zápas s Yoelem. To bylo v době, kdy se rozloučil s UFC a ještě nepodepsal smlouvu s BELLATOREM. Nakonec ale řekli, že s Yoelem bojovat nechtějí. Rozhodli se pro Bena Askrena.”

Podle Romera bratři Paulové nechtějí bojovat se skutečnými bojovníky.

“Nechtějí bojovat se skutečnými bojovníky. Jake a Logan Paul chtějí dělat show a nechtějí si ji pokazit. Hledají snadné zápasy. Logan sice bojoval s Mayweatherem, ale nezapomeňme na rozdíl v jejich velikosti a váze.”

Yoel Romero (13-5 MMA) působil v UFC od roku 2013. Pod hlavičkou organizace vybojoval třináct zápasů. Stříbrný olympijský medailista v zápase, který je velmi nebezpečný také v postoji, má za sebou tři porážky v řadě. “Soldier of God” se nyní konečně dočká svého debutu v kleci organizace BELLATOR MMA na galavečeru BELLATOR 266, který se koná už tento víkend.

Zdroj: MMA Fighting

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ