DomůUFCTrenér Jona Jonese: Myslím, že Jon už nemá moc co dokazovat. Skončí...

Trenér Jona Jonese: Myslím, že Jon už nemá moc co dokazovat. Skončí dříve, než by si ostatní přáli

Trenér Jona Jonese je toho názoru, že jeho svěřenec ukončí kariéru mnohem dříve, než by si fanoušci přáli.

Jonu Jonesovi je nyní 35 let. V minulosti byl dlouholetým dominantním šampionem polotěžké váhy UFC. Nedávno se po tříleté pauze vrátil do oktagonu, aby ve svém debutu v královské divizi ukončil v 1. kole Ciryla Ganea a získal tak pás šampiona těžké váhy.

Podle Brandona Gibsona, Jonova trenéra, se však fanoušci z Jonesových výkonů nebudou těšit příliš dlouho. Jako host pořadu The MMA Hour Gibson uvedl:

“Je to samozřejmě Jonovo rozhodnutí. Podle mého názoru je fyzicky i psychicky připraven ujít ještě dlouhou cestu. Viděli jsme už mnoho zápasníků těžké váhy, kteří soutěžili i v poměrně vysokém věku. Stipe Miocicovi je nyní téměř 41 let. Myslím si však, že Jon bude jedním z těch sportovců, kteří ukončili kariéru dříve. Podle mého názoru odejde dříve, než by fanoušci chtěli. Nemyslím si, že by Jon měl ještě co dokazovat.”

Po nejnovější aktualizaci žebříčku UFC je Jones na vrcholu královské váhové kategorie. Navíc se po několikaleté pauze vrátil i na první místo v žebříčku nejlepších bojovníků bez rozdílu vah.

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ