DomůBKFCBKFC: Bývalí bojovníci UFC Greg Hardy a Diego Sanchez nedopadli v boxu...

BKFC: Bývalí bojovníci UFC Greg Hardy a Diego Sanchez nedopadli v boxu bez rukavic vůbec dobře

V pátek se v Albuquerque konal galavečer boxu bez rukavic BKFC: Knuckle Mania 3, kterého se zúčastnilo několik bývalých zápasníků UFC.

Na svůj debut pod hlavičkou BKFC nebude rád vzpomínat zkušený MMA veterán Diego Sanchez. Jedenačtyřicetiletého bojovníka totálně zničil dobře bojující Austin Trout natolik, že zápas musel být ve čtvrtém kole přerušen kvůli krvácejícím zraněním na tváři bývalého zápasníka UFC.

Greg Hardy, další bývalý zápasník UFC, bude nejspíš chtít na svoji boxerskou premiéru také co nejrychleji zapomenout. Bývalý bojovník MMA a hráč amerického fotbalu byl tvrdě knokautován ve druhém kole Joshem Watsonem.

Z bývalých bojovníků UFC si naopak druhé vítězství pod hlavičkou BKFC připsal John Dodson, který v prvním kole knokautoval Jaroda Granta.

V hlavním zápase galavečera byly k vidění dramatické okamžiky. Šampion střední váhy Lorenzo Hunt, nejprve padl na prkna po levém háku svého soupeře, ale když se dostal zpět na nohy, sám svého soupeře Mikea Richmana tvrdě knokautoval pravým hákem.

Zdroj: Twitter FITE | Twitter BJ Penn | Twitter Spinnin Backfist

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ