DomůOstatníBojovník zemřel po knokautu v zápase na holé pěsti

Bojovník zemřel po knokautu v zápase na holé pěsti

Justin Thornton zemřel v pondělí večer poté, co byl těžce knokautován během galavečera organizace Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC). Bojovník v srpnu prohrál s Dillonem Clecklerem a od té doby bojoval v nemocnici o život. Nyní svůj poslední zápas prohrál.

Zdroj: BKFC

Včera zemřel Justin Thornton – bojovník MMA, který se od letošního roku účastnil také zápasů na holé pěsti. Bojovník se po neúspěšné kariéře ve smíšených bojových uměních rozhodl pro zápasy na holé pěsti v největší světové organizaci Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC). Během galavečera s pořadovým číslem 20 se utkal s Dillonem Clecklerem, který má mnoho zkušeností z BKFC a navíc i slušné výsledky v MMA. Tento souboj pro Thorntona skončil po pouhých 19 sekundách, kdy byl brutálně knokautován. Samotný úder stačil k tomu, aby Justin upadl na prkna v bezvědomí. Navíc se nekontrolovaně udeřil hlavou o podlahu. Tím pravděpodobně došlo k poranění míchy.

O úmrtí sportovce informoval prezident BKFC Dave Feldman:

“Dnes ráno jsme s hlubokým zármutkem přijali oznámení o úmrtí jednoho z našich sportovců, Justina Thorntona, který se 20. srpna 2021 zúčastnil turnaje BKFC 20. Připojujeme se k celé komunitě bojových sportů a vyjadřujeme hlubokou soustrast jeho rodině a blízkým.”

Podle zpráv ze sociálních sítí byl Thornton po zápase převezen do nemocnice, kde se ukázalo, že je částečně ochrnutý. Jeho zdravotní stav se bohužel stále zhoršoval. Sportovec zemřel 4. října 2021.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter @fightswfriends | Twitter @_Hockey_Night_

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ