DomůOstatníBojovník zemřel po knokautu v zápase na holé pěsti

Bojovník zemřel po knokautu v zápase na holé pěsti

Justin Thornton zemřel v pondělí večer poté, co byl těžce knokautován během galavečera organizace Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC). Bojovník v srpnu prohrál s Dillonem Clecklerem a od té doby bojoval v nemocnici o život. Nyní svůj poslední zápas prohrál.

Zdroj: BKFC

Včera zemřel Justin Thornton – bojovník MMA, který se od letošního roku účastnil také zápasů na holé pěsti. Bojovník se po neúspěšné kariéře ve smíšených bojových uměních rozhodl pro zápasy na holé pěsti v největší světové organizaci Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC). Během galavečera s pořadovým číslem 20 se utkal s Dillonem Clecklerem, který má mnoho zkušeností z BKFC a navíc i slušné výsledky v MMA. Tento souboj pro Thorntona skončil po pouhých 19 sekundách, kdy byl brutálně knokautován. Samotný úder stačil k tomu, aby Justin upadl na prkna v bezvědomí. Navíc se nekontrolovaně udeřil hlavou o podlahu. Tím pravděpodobně došlo k poranění míchy.

O úmrtí sportovce informoval prezident BKFC Dave Feldman:

“Dnes ráno jsme s hlubokým zármutkem přijali oznámení o úmrtí jednoho z našich sportovců, Justina Thorntona, který se 20. srpna 2021 zúčastnil turnaje BKFC 20. Připojujeme se k celé komunitě bojových sportů a vyjadřujeme hlubokou soustrast jeho rodině a blízkým.”

Podle zpráv ze sociálních sítí byl Thornton po zápase převezen do nemocnice, kde se ukázalo, že je částečně ochrnutý. Jeho zdravotní stav se bohužel stále zhoršoval. Sportovec zemřel 4. října 2021.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter @fightswfriends | Twitter @_Hockey_Night_

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ