DomůUFCSvět MMA reaguje na události, které vedly ke zrušení tiskové konference před...

Svět MMA reaguje na události, které vedly ke zrušení tiskové konference před turnajem UFC 279

Kvůli potyčce v zákulisí, do které se zapojilo velké množství lidí, Dana White zrušil tiskovou konferenci před turnajem UFC 279.

Podle Whitea se do potyčky zapojili Kevin Holland, Khamzat Chimaev, Nate Diaz, jeden další nejmenovaný bojovník a také týmy jednotlivých zápasníků.

“Rozpoutalo se tam doslova peklo,” řekl White bezprostředně po incidentu novinářům.

Bylo jasné, že událost okomentují i další bojovníci. Tady vám přinášíme jejich reakce:

“Neprofesionální. Bojujeme v kleci a někteří lidé si stále myslí, že musí dokazovat, jak jsou tvrdí. Uklidněte se.”

“Kde byl Paulo Costa během toho všeho?”

“Takhle nějak čekám na vysvětlení toho, co se v zákulisí stalo.”

“Bojovníci se před zápasem přestanou chovat jako idioti. Nekažte tiskové konference, vážení a zápasy. Lidé platí své těžce vydělané peníze za to, aby toho mohli být součástí.”

“Nikdy jsem se nezajímal o zprávy z MMA tak jako teď. Chci vědět, co se stalo v zákulisí. Kde jsou videa?”

„Pro informaci všem,“ napsal. „Nabídl jsem tomu šaškovi, že mu zdarma zastřihnu vousy. Nevím o žádném jiném místě ve Spojených státech, kde by takové služby byly zdarma! Jsem precizní a slibuji, že bych ho nešetřil.“

Zdroj: UFC | Twitter jednotlivých bojovníků

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ