DomůUFCJe to Usmanův konec? Khabib si není jistý tím, jestli se Nigerijec...

Je to Usmanův konec? Khabib si není jistý tím, jestli se Nigerijec vrátí do své bývalé formy

Bývalý šampion lehké váhy UFC Khabib Nurmagomedov se vyjádřil k porážce Kamaru Usmana, kterého v hlavním zápase turnaje UFC 278 tvrdě knokautoval Leon Edwards.

Bývalý neporažený šampion UFC v lehké váze Khabib Nurmagomedov se vyjádřil k sobotní prohře Kamaru Usmana s Leonem Edwardsem, za kterou Nigerijec zaplatil ztrátou pásu šampiona veltrové váhy UFC.

“Díval jsem se na UFC a abych byl upřímný, byl jsem překvapený a dalo by se říct, že i trochu zarmoucený, protože s Usmanem máme moc dobrý vztah,” řekl. “Bylo tedy samozřejmě těžké sledovat, když nejlepší bojovník na světě, protože jím Kamaru skutečně byl, dostane 50 sekund před koncem zápasu těžký knokaut.”

“Eagle” přiznal, že po třetím kole nečekal, že se obraz duelu, kterému už v té době dominoval Kamaru Usman, změní.

“Ano, myslel jsem si, že takhle bude zápas probíhat až do konce,” přiznal. “To samé udělal se všemi ostatními. Ale je to zápas MMA, takže jste se sami přesvědčili, že stačí jedna vteřina, špatné umístění ruky, nedostatečná obrana a zhasnou vám světla. Probudíte se v šatně a je po všem.”

Všechno ukazuje na to, že Kamaru Usman a Leon Edwards se brzy opět utkají. Nurmagomedov je sice velmi daleko od toho, aby Nigerijce nějak podceňoval, ale přesto má jisté pochybnosti.

“Vím, že už pracují na trilogii,” řekl. “Věřím, že Kamaru může proti Leonu Edwardsovi zvítězit. To je to, čemu věřím. Ale vím, že mnoho lidí už se z takových knokautů nevzpamatuje. Už nikdy nejsou stejní. Jsem zvědavý, jak to bude vypadat. Rád bych viděl třetí zápas a těším se na něj. Teď je to 1:1.”

Zdroj: MMA News

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ