DomůUFCKhamzat Chimaev drsně o Jiřím Procházkovi: Nelži! Porážel jsem Tě!

Khamzat Chimaev drsně o Jiřím Procházkovi: Nelži! Porážel jsem Tě!

Khamzat Chimaev si opět vzal na mušku Jiřího Procházku a znovu ho vůbec nešetřil. Dokonce jej označil za lháře.

Khamzat Chimaev se podruhé, v rozmezí několika týdnů, vulgárně navezl do Jiřího Procházky. Před lety spolu trénovali a oba tyto sparingy popisují jinak.

V době, kdy český bojovník působil v Rizinu, spolu ve Švédsku absolvovali tvrdý sparing. “Borz”, neustále tvrdí, že byl v tomto zápase lepší a vyhrál. Nechal se také slyšet, že by si troufl vyzvat Procházku v titulovém souboji o pás šampiona polotěžké váhy.

V podcastu The MMA Hour Ariela Helwaniho zašel Chimaev ještě dále, když dokonce označil Jiřího Procházku za lháře.

“Klidně bych si došel i pro titul v polotěžké váze. Už jsem o tom několikrát mluvil. Jiří zpochybňoval, že jsem ho porazil v tréninku. Prosím tě, nelži. Vždyť máme videa, jak náš trénink probíhal. Asi zapomněl, že máme v tělocvičně kamery. Nebudu samozřejmě nic sdílet, aby to nevypadalo špatně, ale prostě jsme spolu před časem trénovali, když on byl ještě v Rizinu a já v Brave. Šli jsme spolu tvrdý sparing. Dali jsme si opravdu hodně kol a já ho několikrát ukončil na submisi. Prostě jsem ho porážel,” řekl Khamzat Chimaev.

A pokračoval: “Vůbec nechápu, jak se takový chlap mohl stát šampionem. Možná je ta divize plná špatných bojovníků, když se dokázal stát šampionem. U některých opravdu nechápu, jak se dostali až na vrchol.”

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ