DomůUFCZabiju všechny! Khamzat Chimaev provokuje bučící diváky

Zabiju všechny! Khamzat Chimaev provokuje bučící diváky

Khamzat Chimaev, na turnaji UFC 279, bleskově ukončil Kevina Hollanda a řádil i v pozápasovém rozhovoru, který s ním v kleci vedl Joe Rogan.

“Borz” v prvním kole zápasu zcela dominantním způsobem vyřídil bezmocného Kevina Hollanda. Po vítězství Chimaev v plamenném projevu vzkázal ostatním bojovníkům UFC, že je “všechny zabije”. Tím si proti sobě ještě více popudil diváky, kteří na něj už tak celou dobu bučeli.

“A co budete dělat teď! Řekněte něco! Zabiju všechny! Tohle je Čečensko, vy zkurv*syni! Jsem tu nejnebezpečnější! Všechny zabiju! Aláh je velký! Zabil jsem toho frajera a jdu si pro vás všechny. Jsem tady a čekám na vás, můžu bojovat s oběma najednou, dejte je sem!… Nikdo mě nezastaví, jsem připraven zemřít v kleci! Jestli zemřu, pak zemřu tady, nikdy neopustím tuto klec, tohle je teď můj domov!”

Když se Chimaev uklidnil, vysvětlil, že navzdory svým zdravotním problémům byl váhy pro zápas s Natem Diazem schopen dosáhnout, ale lékař mu to zakázal. Dodal, že měl méně než 7,5 libry přes váhu, ale bylo mu řečeno, aby před vážením dostatečně organismus zavodnil. Prozradil také, že mu organizace UFC okamžitě oznámila, že bude čelit jinému soupeři ve vyšší váhové kategorii, a proto se během ceremoniálního vážení choval tak, jak se choval.

Zdroj: YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ