DomůUFCZabiju všechny! Khamzat Chimaev provokuje bučící diváky

Zabiju všechny! Khamzat Chimaev provokuje bučící diváky

Khamzat Chimaev, na turnaji UFC 279, bleskově ukončil Kevina Hollanda a řádil i v pozápasovém rozhovoru, který s ním v kleci vedl Joe Rogan.

“Borz” v prvním kole zápasu zcela dominantním způsobem vyřídil bezmocného Kevina Hollanda. Po vítězství Chimaev v plamenném projevu vzkázal ostatním bojovníkům UFC, že je “všechny zabije”. Tím si proti sobě ještě více popudil diváky, kteří na něj už tak celou dobu bučeli.

“A co budete dělat teď! Řekněte něco! Zabiju všechny! Tohle je Čečensko, vy zkurv*syni! Jsem tu nejnebezpečnější! Všechny zabiju! Aláh je velký! Zabil jsem toho frajera a jdu si pro vás všechny. Jsem tady a čekám na vás, můžu bojovat s oběma najednou, dejte je sem!… Nikdo mě nezastaví, jsem připraven zemřít v kleci! Jestli zemřu, pak zemřu tady, nikdy neopustím tuto klec, tohle je teď můj domov!”

Když se Chimaev uklidnil, vysvětlil, že navzdory svým zdravotním problémům byl váhy pro zápas s Natem Diazem schopen dosáhnout, ale lékař mu to zakázal. Dodal, že měl méně než 7,5 libry přes váhu, ale bylo mu řečeno, aby před vážením dostatečně organismus zavodnil. Prozradil také, že mu organizace UFC okamžitě oznámila, že bude čelit jinému soupeři ve vyšší váhové kategorii, a proto se během ceremoniálního vážení choval tak, jak se choval.

Zdroj: YouTube UFC

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ