DomůOstatníVíme, čeho se měl dopustit Conor McGregor na Korsice

Víme, čeho se měl dopustit Conor McGregor na Korsice

Conor McGregor byl v minulých dnech, během své dovolené na Korsice, obviněn ze sexuálního obtěžování. Podle zahraničních médií se nyní objevily nové informace, které údajně vysvětlují, co se skutečně stalo.

Foto: Samachar News

Britské noviny “The Sun” popisují výpověď údajného svědka, který tvrdí, že irský zápasník v jednom z korsických barů ukazoval své intimní partie mladé ženě. K události mělo dojít 6. září v Calvi. McGregor byl v baru spolu se svými bodyguardy a ve chvíli, kdy šla cizí žena na toaletu, šel za ní a ukázal jí část svých intimních partií.

Podle zmíněné ženy měl Conor údajně hodně vypito. Podle zdrojů byla žena, která v Calvi trávila dovolenou se svým mužem, v hlubokém šoku.

V současné chvíli se případ vyšetřuje. Podle oficiálního vyjádření Conorových spolupracovníků, jeho manažera a právních poradců, se Conor McGregor žádného takového jednání nedopustil. Audie Attar, manažer irského bojovníka, dal jasně najevo, že Conor McGregor není a nebude cílem pro lidi, kteří se podobným způsobem chtějí zviditelnit nebo tímto způsobem získat peníze.

Zdroj: The Sun | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ