DomůOstatníVíme, čeho se měl dopustit Conor McGregor na Korsice

Víme, čeho se měl dopustit Conor McGregor na Korsice

Conor McGregor byl v minulých dnech, během své dovolené na Korsice, obviněn ze sexuálního obtěžování. Podle zahraničních médií se nyní objevily nové informace, které údajně vysvětlují, co se skutečně stalo.

Foto: Samachar News

Britské noviny “The Sun” popisují výpověď údajného svědka, který tvrdí, že irský zápasník v jednom z korsických barů ukazoval své intimní partie mladé ženě. K události mělo dojít 6. září v Calvi. McGregor byl v baru spolu se svými bodyguardy a ve chvíli, kdy šla cizí žena na toaletu, šel za ní a ukázal jí část svých intimních partií.

Podle zmíněné ženy měl Conor údajně hodně vypito. Podle zdrojů byla žena, která v Calvi trávila dovolenou se svým mužem, v hlubokém šoku.

V současné chvíli se případ vyšetřuje. Podle oficiálního vyjádření Conorových spolupracovníků, jeho manažera a právních poradců, se Conor McGregor žádného takového jednání nedopustil. Audie Attar, manažer irského bojovníka, dal jasně najevo, že Conor McGregor není a nebude cílem pro lidi, kteří se podobným způsobem chtějí zviditelnit nebo tímto způsobem získat peníze.

Zdroj: The Sun | MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ