DomůUFC"5 milionů dolarů je jen základ." Conor McGregor prozradil, kolik si...

“5 milionů dolarů je jen základ.” Conor McGregor prozradil, kolik si vydělá za zápas s “Cowboyem”

Conor McGregor očekává, že si za zápas s Donaldem Cerronem na turnaji UFC 246 vydělá astronomickou částku.

Embed from Getty Images

Před několika dny se světem MMA šířily neoficiální zprávy, podle kterých se měl výdělek Conora McGregora za zápas s Donaldem Cerronem, který se uskuteční o tomto víkendu na turnaji UFC 246, pohybovat okolo 5 milionů dolarů.

Tato částka by stanovila nejvyšší oficiální základní plat v dějinách UFC. Jestli to tak bude nebo ne, to se dozvíme již za pár dní, kdy Nevadská sportovní komise oznámí výplaty všech zápasníků, kteří se o víkendu na turnaji UFC v Las Vegas představí.

Mezitím Conor, v rozhovoru s novinářem Arielem Helwanim z ESPN.com, prozradil, kolik ve skutečnosti za zápas s “Cowboyem” očekává. A je to opravdu nechutně vysoká částka.

“Jsem přesvědčený o tom, že to bude pěkná suma.”

Odpověděl Ir lakonicky a na dotaz, jestli to bude jeho největší výplata v kariéře, dodal:

“Ano, pravděpodobně nejvyšší v mojí kariéře v MMA.”

Ariel Helwani, se však zjevně nechtěl smířit s takovouto obecnou odpovědí a zeptal se Conora na to, kolik to tedy bude. Ten mu odpověděl:

“Řekl bych, že okolo…”

Pronesl McGregor s vážnou tváří.

“Odhaduji solidních 80 milionů dolarů.”

Když kanadský novinář tuto částku uslyšel, nedůvěřivě se znovu zeptal, jestli to myslí vážně. Irská legenda odpověděla, že to tak skutečně bude. Opravdu okolo 80 milionu dolarů, protože dostane také procenta z prodeje PPV prodaných mimo USA.

“Je to tak, to není jen USA, ale také Austrálie, Kanada, Anglie, Irsko a tak dále. Takže by to mělo být opravdu dobré.”

Zdroj:  ESPN.com – Ariel Helwani

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ