DomůUFCRekordní výdělek Conora McGregora za utkání s Donaldem Cerronem na UFC 246

Rekordní výdělek Conora McGregora za utkání s Donaldem Cerronem na UFC 246

Conor McGregor (21-4) se vrátí do oktagonu už příští víkend. Irský zápasník si z utkání na turnaji UFC 246 odnese rekordní výdělek ve své dosavadní kariéře v organizaci UFC.

Embed from Getty Images

Podle britského portálu The Sun by se základní plat Conora měl pohybovat okolo 5 milionu dolarů. Odměna za utkání s Donaldem Cerronem (33-13, 1 NC) tak bude jeho největší odměnou, kterou si kdy za utkání v kleci odnesl.

Je však potřeba ještě připomenout, že k této sumě se musí přičíst podíl z prodeje PPV, který jistě také nebude zanedbatelný.

Za své poslední zápasy v UFC bral McGregor odměny ve výši 3 miliony dolarů. Alespoň takové informace poskytla Nevadská sportovní komise. Jednalo se o odměny za utkání s Nate Diazem na turnaji UFC 202 a utkání s Khabibem Nurmagomedovem na turnaji UFC 229. Jsou to také oficiálně nejvyšší výdělky zápasníka UFC za utkání. Takovému výsledku se vyrovnala pouze Ronda Roussey během turnaje UFC 207, kdy bojovala s Amandou Nunes.

Neoficiálně se spekuluje, že vůbec nejvyšší výplatu v historii UFC dostal Khabib Nurmagomedov za utkání s Dustinem Poirierem na turnaji UFC 242 v Abu Dhabi. Podle slov Khabibova otce Abdulmanapa dostal jeho syn za toto utkání třikrát více peněz než za zápas s McGregorem. To by znamenalo, že jeho výplata převyšovala 6 milionu dolarů. Tento zápas se však uskutečnil ve Spojených arabských emirátech, takže tyto informace nejsou potvrzené.

Jinak tomu bude v případě dalšího zápasu Conora McGregora. Komise v Nevadě poskytuje informace o výdělcích sportovců. Díky tomu se dozvíme výplaty všech účastníků víkendového turnaje UFC 246.

Jen pro zajímavost, peníze, které si McGregor vydělal v UFC se nedají srovnat s těmi, které inkasoval za boxerský zápas s Floydem Mayweatherem Juniorem. Floyd za toto utkání dostal 100 milionů dolarů a Conor si také nepřišel zkrátka – odnesl si 30 milionů dolarů.

Na závěr je potřeba se ještě zmínit o tom, že zkrátka si nepřijde ani Donald Cerrone. Ten si z utkání s Conorem na turnaji UFC 246 odnese 2 miliony dolarů, což je mnohem více, než za své zápasy dostával. Dosud byla jeho základní gáže cca 170 tisíc dolarů.

Zdroj: mmaweekly.com | sportekz.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ