Youtuber Jake Paul chce bojovat s Natem Diazem! A vysmívá se Conoru McGregorovi

Populární americký youtuber Jake Paul by chtěl změřit síly s Natem Diazem. Věří totiž, že by mu takový zápas otevřel možnost utkat se s Conorem McGregorem, kterého nazývá “holkou” Dany Whita.

Zdroj: ufc.com

Jake Paul si bude moci už brzy připsat první skalp z prostředí MMA. 17. dubna se totiž má, v boxerském zápase, utkat s bývalým šampionem organizací Bellator a One Championship – Benem Askrenem.

A hodně si od tohoto zápasu slibuje. V rozhovoru pro portál MMAJunkie.com hovoří o různých možnostech, které se mu po jeho případném vítězství nad Askrenem mohou nabízet.

“Uvidíme, co se stane po zápase s Askrenem. Minulý týden mě vyzval Floyd Mayweather. Pořád si myslím, že je zde i možnost zápasu s McGregorem. Nate Diaz také řekl, že se mnou chce bojovat. Uvidíme, co se stane, ale jsem nadšený. Je to teprve začátek skvělé kariéry a Ben Askren je prvním na mém seznamu. Lidé to uvidí a budou překvapeni.”

“Osobně si myslím, že po Askrenovi bude dalším na řadě Nate Diaz. Conor bude ještě párkrát bojovat v UFC. Koneckonců, Conor je majetkem Dany Whita. Je jeho holkou, takže musí mít ke všemu jeho svolení. Nate Diaz má v současné době kontrakt ještě na dva zápasy v UFC. Takže pokud pak nepodepíše další kontrakt, zápas mezi ním a mnou by se mohl uskutečnit v příštím roce. Ale jednání o tomto zápase probíhají už nyní. A jakmile porazím Nata Diaze, přijde na řadu Conor McGregor.”

Zdroj: MMA Junkie | Instagram Jake Paul

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
OstatníZahraniční MMA