DomůUFCJohn Kavanagh: „Je vyloučeno, že by Conor nahradil Khabiba v zápase proti...

John Kavanagh: „Je vyloučeno, že by Conor nahradil Khabiba v zápase proti Fergusonovi”

V posledních dnech se ve světě MMA prakticky nemluví o ničem jiném, než o turnaji UFC 249 a především o tom, jestli se konečně dočkáme souboje Khabiba Nurmagomedova s Tony Fergusonem.

Embed from Getty Images

I když se dlouho zdálo, že se záměr dotáhne do úspěšného konce, nyní to vypadá tak, že k utkání opět nedojde. Přispěla k tomu především nejrůznější omezení, spojená s pandemií koronaviru a hlavně vyjádření Khabiba Nurmagomedova, který zpochybnil možnost účasti své osoby na turnaji UFC 249.

Ihned poté se vyrojily nejrůznější spekulace o tom, kdo Khabiba v souboji proti Tony Fergusonovi nahradí. Jedním z nejčastěji skloňovaných jmen bylo i jméno Conora McGregora.

Podle Conorova trenéra Johna Kavanagha to však není reálné.

“Je vyloučeno, že Conor McGregor nahradí Khabiba Nurmagomedova v zápase proti Tony Fergusonovi. Celé Irsko je kvůli pandemii koronaviru uzavřené. Ani se navzájem nevídáme. Nejen, že neexistují žádné sparingy, ale jsou uzavřeny všechny gymy a posilovny.”

Kavanagh navíc dodał:

“Kromě toho by uspěchaný skok na zápasovou kartu turnaje nebyl rozumný. Conor už nepatří k bojovníkům, kteří musí vzít zápas za každou cenu, jen aby zaopatřil svou rodinu na půl roku. Je potřeba k tomu přistupovat v klidu a bez emocí.”

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ