John Kavanagh: „Je vyloučeno, že by Conor nahradil Khabiba v zápase proti Fergusonovi”

V posledních dnech se ve světě MMA prakticky nemluví o ničem jiném, než o turnaji UFC 249 a především o tom, jestli se konečně dočkáme souboje Khabiba Nurmagomedova s Tony Fergusonem.

http://gty.im/1046917932

I když se dlouho zdálo, že se záměr dotáhne do úspěšného konce, nyní to vypadá tak, že k utkání opět nedojde. Přispěla k tomu především nejrůznější omezení, spojená s pandemií koronaviru a hlavně vyjádření Khabiba Nurmagomedova, který zpochybnil možnost účasti své osoby na turnaji UFC 249.

Ihned poté se vyrojily nejrůznější spekulace o tom, kdo Khabiba v souboji proti Tony Fergusonovi nahradí. Jedním z nejčastěji skloňovaných jmen bylo i jméno Conora McGregora.

Podle Conorova trenéra Johna Kavanagha to však není reálné.

“Je vyloučeno, že Conor McGregor nahradí Khabiba Nurmagomedova v zápase proti Tony Fergusonovi. Celé Irsko je kvůli pandemii koronaviru uzavřené. Ani se navzájem nevídáme. Nejen, že neexistují žádné sparingy, ale jsou uzavřeny všechny gymy a posilovny.”

Kavanagh navíc dodał:

“Kromě toho by uspěchaný skok na zápasovou kartu turnaje nebyl rozumný. Conor už nepatří k bojovníkům, kteří musí vzít zápas za každou cenu, jen aby zaopatřil svou rodinu na půl roku. Je potřeba k tomu přistupovat v klidu a bez emocí.”

Zdroj: BJ Penn

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA