DomůUFCJohn Kavanagh: „Je vyloučeno, že by Conor nahradil Khabiba v zápase proti...

John Kavanagh: „Je vyloučeno, že by Conor nahradil Khabiba v zápase proti Fergusonovi”

V posledních dnech se ve světě MMA prakticky nemluví o ničem jiném, než o turnaji UFC 249 a především o tom, jestli se konečně dočkáme souboje Khabiba Nurmagomedova s Tony Fergusonem.

Embed from Getty Images

I když se dlouho zdálo, že se záměr dotáhne do úspěšného konce, nyní to vypadá tak, že k utkání opět nedojde. Přispěla k tomu především nejrůznější omezení, spojená s pandemií koronaviru a hlavně vyjádření Khabiba Nurmagomedova, který zpochybnil možnost účasti své osoby na turnaji UFC 249.

Ihned poté se vyrojily nejrůznější spekulace o tom, kdo Khabiba v souboji proti Tony Fergusonovi nahradí. Jedním z nejčastěji skloňovaných jmen bylo i jméno Conora McGregora.

Podle Conorova trenéra Johna Kavanagha to však není reálné.

“Je vyloučeno, že Conor McGregor nahradí Khabiba Nurmagomedova v zápase proti Tony Fergusonovi. Celé Irsko je kvůli pandemii koronaviru uzavřené. Ani se navzájem nevídáme. Nejen, že neexistují žádné sparingy, ale jsou uzavřeny všechny gymy a posilovny.”

Kavanagh navíc dodał:

“Kromě toho by uspěchaný skok na zápasovou kartu turnaje nebyl rozumný. Conor už nepatří k bojovníkům, kteří musí vzít zápas za každou cenu, jen aby zaopatřil svou rodinu na půl roku. Je potřeba k tomu přistupovat v klidu a bez emocí.”

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ