DomůUFCColby Covington o Conoru McGregorovi: Jednou se mu to vymstí a skončí...

Colby Covington o Conoru McGregorovi: Jednou se mu to vymstí a skončí za mřížemi

Colby Covington nemá o Conoru McGregorovi a jeho excesech mimo klec nejlepší mínění a věří, že Ir jednoho dne skončí ve vězení.

Zdroj: UFC

Conor McGregor se proslavil nejen ziskem dvou pásů UFC, ale také svým ostrým jazykem a různými situacemi, během kterých se dostal do konfliktu se zákonem.

Colby Covington, bývalý titulový vyzyvatel ve veltrové váze UFC, se domnívá, že Conor si díky penězům může myslet, že je mu dovoleno cokoli.

“Snaží se, aby o něm média mluvila. Chce být stále v centru pozornosti. Lidé se však ptají, zda to v něm ještě je? Vydělal spoustu peněz a zažil skvělou kariéru. Výjimečné okamžiky v UFC. Nyní je nechutně bohatý a myslí si, že stojí nad zákonem. Myslí si, že si za peníze může koupit všechno. Peníze však nevykoupí úder do obličeje starého muže, hození vozíku na autobus, nebo pokus o napadení Machine Gun Kellyho a toho italského hudebníka. Je to smutné, je to pád a nemyslím si, že se ještě někdy změní. Myslím, že se mu to jednou všechno vrátí a uvidíme ho za mřížemi.”

Conor McGregor v současné době rehabilituje po zlomenině nohy a následné operaci, kterou musel podstoupit po zápase s Dustinem Poirierem. Zatím není známo, kdy se Ir znovu objeví v kleci UFC, ale jak sám ujistil, stále chce Poiriera porazit a získat zpět pás v lehké váze.

McGregor bojuje pod křídly UFC od roku 2013 a do dnešního dne tam absolvoval čtrnáct zápasů. Získal dva mistrovské pásy UFC, ale v poslední době se mu v kleci nedařilo. Z posledních čtyř zápasů vyhrál pouze jeden, a to proti Donaldu Cerronovi. V posledních dvou zápasech prohrál s Dustinem Poirierem.

Zdroj: LowKick MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ