DomůUFCUFC 261: Anthony Smith vítězí díky zranění Jimmyho Cruta

UFC 261: Anthony Smith vítězí díky zranění Jimmyho Cruta

Anthony Smith (35-16) porazil Jimmyho Cruta (12-2) v zápase, který otvíral hlavní kartu galavečera UFC 261. Crute v souboji nemohl pokračovat vinou zranění nohy.

Zdroj: UFC

Od začátku souboje se Crute snažil držet střed oktagonu a atakoval svého soupeře low kicky. Smith Crutovi vracel direkty a skvěle bodoval levou rukou. Občas zasáhl Cruta i pravým hákem a ten musel tyto údery cítit. Crute sám dobře kopal, ale paradoxně to bylo právě Smithův kop, který Crutovi přivodil zranění nohy. Bylo vidět, že Crute není schopen udržet rovnováhu a přestože chtěl v souboji pokračovat, lékař mu to nedovolil. Vítězem zápasu se tedy stává Anthony Smith.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ