DomůUFCKhamzat Chimaev chce bojovat se třemi protivníky během jediného turnaje

Khamzat Chimaev chce bojovat se třemi protivníky během jediného turnaje

Khamzat Chimaev nepřestává na sociálních sítích chrlit jeden nápad za druhým. Když nezabraly výzvy k souboji, které adresoval prakticky všem předním zápasníkům, přišel s něčím úplně novým.

Embed from Getty Images

Khamzat Chimaev se obrátil na šéfa UFC Danu Whita s tím, že by chtěl zápasit se třemi protivníky během jediného večera. A jak dodává, chce tím všechny naštvat.

“Chci bojovat se třemi protivníky během jediného večera. Dano White, pojďme všechny naštvat.”

Chování Khamzata Chimaeva připomíná to, jak se kdysi choval Conor McGregor – vyzývá každého, říká, že by všechny zničil a pouští do světa spoustu dalších silných řečí. To vše poté, kdy zvítězil ve všech třech utkáních v oktagonu UFC, ke kterým nastoupil. Neporazil v nich však žádného zápasníka z TOP 15 dané váhy.

Přesto se stal zřejmě velkým oblíbencem Dany Whita, jak dokazuje množství společných fotek, kterými se oba prezentují na sociálních sítích. Khamzat Chimaev také sledoval poslední turnaj UFC ve společnosti šéfa organizace. Je nasnadě si myslet, že Dana White v něm vidí novou slepici, která mu bude snášet zlatá vejce.

Zdroj: Twitter Khamzat Chimaev

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ