DomůOstatníTohle už bylo zbytečné! Bojovník MMA těžké váhy tvrdě dorazil bezvládného soupeře

Tohle už bylo zbytečné! Bojovník MMA těžké váhy tvrdě dorazil bezvládného soupeře

Během menšího turnaje CES 61, který proběhl ve Warwicku na Rhode Islandu v USA, bylo k vidění i poměrně drsné ukončení jednoho ze soubojů. Jamelle Jones sázel na hlavu svého soupeře, který už o sobě dávno nevěděl, jedno kladivo za druhým.

Foto: UFC Fight Pass

Jamelle Jones (10-6) poslal, v zápase těžké váhy, už v prvním kole na zem Tylera Kinga (12-9). Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se však Jones na bezvládně ležícího soupeře, který byl evidentně mimo, nevrhnul a nepřidal mu tři brutální kladiva přímo na hlavu.

40letý King se nakonec po několika minutách zvedl ze země a odkráčel naštěstí po svých. Určitě by ale měl zvážit své další působení v MMA. Prohrál totiž pět posledních zápasů. V předchozích zápasech také nepřešel přes první kolo, když prohrál za 56 vteřin s Chrisem Larsenem, za 3 vteřiny s Jaredem Kilkennym, za 99 vteřin s Amirem Aliakbarim a za 98 vteřin s Keithem Bellem.

Zdroj: Twitter UFC Fight Pass

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ