DomůCZ/SK MMAZápas "Pirát" vs. Vémola se neuskuteční!

Zápas “Pirát” vs. Vémola se neuskuteční!

Na začátku týdne by nás tento scénář ani nenapadl. Zápas “Piráta” s Vémolou se odkládá na neurčito. Příčinou je přetrvávající zranění Karlose Vémoly, které se špatně hojí.

Zdroj: OKTAGON MMA

Karlos Vémola na sociálních sítích zveřejnil video, ve kterém vysvětluje, proč ho na turnaji OKTAGON 30 neuvidíme. Jeho vazy v ruce se nehojí a bude tak muset zcela přerušit trénink a ruku vůbec nezatěžovat. Vypadá to, že ho v kleci ještě nějakou dobu neuvidíme. Nezbývá nám tedy nic jiného, než mu popřát brzké uzdravení.

“Omlouvám se, měl jsem spoustu starostí a nesledoval jsem každé prohlášení, se kterým ten blázen přijde. Hodně jsem běhal po doktorech a řešil zdravotní problémy. Toto video (s vyjádřením “Piráta”, pozn. redakce) mě překvapilo o to víc, že jsem v neděli kontaktoval OKTAGON, abych jim oznámil, že mám výsledky magnetické rezonance, které přinesly velmi špatné zprávy ohledně mé ruky. Zevnitř to vypadá velmi špatně, zvenku to vypadalo dobře, ale vaz se špatně hojí a odumírá.”

“No a poté, co jsem to řekl vedení organizace, tak dva dny na to přišel “Pirát” se siláckým videem – pojďme do toho, pojďme zápasit, vítěz bere vše. Možná je to náhoda, ale možná se špatné zprávy na Slovensko šíří rychle. Udělejte si o tom obrázek, jaký chcete. Já mám svůj a je prostě strašně zajímavé, že týdny mlčel, neřekl vůbec nic a pak nahraje video s tím, že se chovám jako debil před dvěma národy. Myslím, že tyto dva národy si to dokáží spočítat, až uvidí datum té nedělní rezonance. Je přinejmenším divné, že za dva dny poté přišel s tím, že do toho jde a bude to zápas o všechno.”

“Karlíto bohužel bojovat nebude. Věřte mi, že nikdo nelituje víc než já, že nebudu v O2 areně. To ale neznamená, že to nebude skvělý galavečer, že za mě OKTAGON nenajde skvělou náhradu, že si ten večer neužijete. Všem fanouškům se moc omlouvám. Ze všeho nejvíc mě mrzí, že nemám vůbec žádné vyhlídky na to, kdy budu bojovat a jestli vůbec ještě budu bojovat. Dostal jsem ortézu na další dva měsíce a pak se rozhodne, co bude dál s mou kariérou. Operovat to už nejde, můžu jen doufat v nějaký zázrak, že když s tím nebudu vůbec hýbat, tak to nějak sroste a zahojí se to.”

“Samozřejmě, že “Pirát” za mé zranění nemůže, takže mu nemohu popřát nic jiného než hodně štěstí do zápasu a ať se z falešného šampiona stane skutečný šampion. Doufám, že tato jeho výzva platí – vítěz bere vše, dokud nebudu připraven a schopen se mu postavit.”

“Pokud se vrátím, a mluví se mi o tom těžce, ale stále věřím, že se vrátím, chtěl bych, aby můj první zápas byl proti Pirátovi, ať už bude šampionem nebo ne. Ten zápas si nechci nechat ujít, i kdyby to měl být můj poslední zápas v životě. Zatím to nevypadá vůbec dobře a myslím, že můj návrat je v nedohlednu. Nebude to O2 arena a pravděpodobně ani příští rok. Uvidíme, dáme vědět.”

Zdroj: Instagram Karlos Vémola | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ