DomůUFCDaniel Cormier o Fergusonovi: Tony už nepatří mezi špičku lehké váhy

Daniel Cormier o Fergusonovi: Tony už nepatří mezi špičku lehké váhy

Daniel Cormier, bývalý šampion UFC v polotěžké a těžké váze a dnes komentátor a analytik, je přesvědčený o tom, že dny, kdy Tony Ferguson patřil do špičky lehké váhy, jsou pryč.

Zdroj: UFC

Tony Ferguson, který minulý víkend prohrál třetí zápas v oktagonu UFC v řadě, nemá v úmyslu pověsit rukavice na hřebík a nechce si ani dávat pauzu od tréninků nebo zápasů. Daniel Cormier si ale myslí, že Ferguson by měl v příštím zápase bojovat s někým, kdo nedosahuje takových kvalit, jako soupeři se kterými se utkával doposud.

“Myslím si, že Tony musí udělat krok zpět, vzít si snadnějšího soupeře a pak uvidíme co se stane.”

V rohovoru pro ESPN Cormier také řekl, že čas, kdy Tony patřil do špičky lehké váhy je nenávratně pryč.

“Myslím si, že Tony Ferguson, jako špičkový bojovník, je už minulostí. Jasně, neprohrával jen tak s někým. Bojoval s těmi nejlepšími. Ale byli to soupeři, které by dříve porážel. On ale nejen prohrává, on prohrává po velké dominanci soupeře. Tony prohrál posledních jedenáct kol v řadě.”

Pro Fergusona byla prohra s Dariushem třetí porážkou v řadě. Dříve “El Cucuy” prohrál s Justinem Gaethjem a Charlesem Oliveirou.

Tony Ferguson je už pomalu inventářem organizace UFC. Vždyť v jejím oktagonu bojuje už od roku 2011. Za tu dobu vybojoval 19 zápasů, z nichž 15 bylo vítězných. Získal také 11 různých bonusů za zápasy nebo výkony večera. Už ve svém debutu získal bonus za knokaut večera.

Zdroj: ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ