DomůUFCJake Paul chce zápas s Conorem McGregorem. A klade si tyto podmínky

Jake Paul chce zápas s Conorem McGregorem. A klade si tyto podmínky

Jake Paul v médiích nadále atakuje Danu Whitea. Tentokrát youtuber prostřednictvím Twitteru navrhl zápas s Conorem McGregorem, a to za jeho vlastních podmínek.

“Dano, když už mě teď máš rád, co takhle jeden zápas v UFC s Conorem? Pokud zvítězím, budeš souhlasit s mým návrhem, týkajícím se platů a zdravotní péče pro bojovníky.”

“Pokud prohraju, věnuji všechny peníze bojovníkům, kteří vydělávají méně než 50 000 dolarů za zápas. A už nikdy nebudu mluvit o UFC.”

“Souhlas?”

Jake Paul má na kontě tři vítězství v boxu proti bývalým zápasníkům UFC. Všechny zápasy se uskutečnily v loňském roce. Nejprve porazil Bena Askrena knokautem a pak se dvakrát utkal s Tyronem Woodleym. Paul nejprve zvítězil rozhodnutím rozhodčích a podruhé bývalého šampiona UFC knokautoval.

Paul dlouhodobě kritizuje prezidenta UFC za špatné odměňování bojovníků. Před nedávnem vyzval i Conora McGregora, aby se postavil za ostatní zápasníky UFC a bojoval za větší platy a lepší lékařskou péči.

Zdroj: Twitter Jake Paul

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ