DomůUFCJustin Gaethje zaopatří své nejbližší: Po UFC 254 budou moci moji rodiče...

Justin Gaethje zaopatří své nejbližší: Po UFC 254 budou moci moji rodiče odejít do důchodu

Justin Gaethje má o motivaci před sobotním titulovým zápasem s Khabibem Nurmagomedovem postaráno. Nejenže chce získat pás šampiona, ale chce také zaopatřit své rodiče.

Embed from Getty Images

Už tuto sobotu bude stát Justin Gaethje tváří v tvář své životní šanci. Utká se s neporaženým šampionem Khabibem Nurmagomedovem o titul šampiona lehké váhy UFC.

Během předzápasové tiskové konference se Gaethje rozpovídal o tom, jaký význam má tento zápas pro něj a pro jeho rodinu.

“Ve chvíli, kdy ten zápas začne, jak uslyším gong, tak v té chvíli budu vědět, že moje matka může jít do důchodu. Už nebude muset nikdy pracovat. Pracuje už více než 35 let. Všechny peníze, které moji rodiče vydělali, utráceli za mě, za mého bratra a mou sestru. Dali nám šanci. Bydleli jsme dvě hodiny jízdy od nejbližšího města. Když jsme jezdili na nákupy, to pro nás byly prázdniny. Brzy jsme stávali a jezdili po zápasnických turnajích. Jezdili jsme i několik hodin. Někdy jsme tam museli zůstat i přes noc. Moji rodiče to měli z finančního hlediska opravdu těžké. Není nic lepšího, než když jim to teď budu moci vrátit.”

Gaethjeho rodiče budou jeho souboj s Khabibem sledovat přímo v Abú Dhabí, ale Justin se tím nezaobírá.

“Jakmile vstoupím do oktagonu, nic mě nezajímá. Jakoby tam ani nebyli. Jediný člověk, který tam bude se mnou, to je můj trenér Trevor Wittman. To je jediný hlas, který tam uslyším. Nezáleží mi na ničem jiném, i když jsem samozřejmě rád, že ten souboj uvidí na vlastní oči.”

Zdroj: UFC | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ