DomůUFCUFC 264: První slova Dustina Poiriera po výhře nad Conorem McGregorem

UFC 264: První slova Dustina Poiriera po výhře nad Conorem McGregorem

Na turnaji UFC 264 porazil Dustin Poirier podruhé v kariéře Conora McGregora. Tentokrát o výsledku zápasu rozhodlo zranění Ira, ke kterému došlo v prvním kole zápasu.

Zdroj: UFC

Irský bojovník se na konci první části zápasu postavil na levou nohu, která se mu zkroutila do nepřirozené polohy. Utrpěl vážné zranění a nemohl pokračovat v zápase. “The Diamond” se v rozhovoru s Joe Roganem, který se uskutečnil ještě v oktagonu, vyjádřil ke konci tohoto zápasu a komentoval chování svého soupeře před zápasem samotným.

“Zranil si nohu při jednom z jeho low kicků, který jsem mu na začátku zápasu zblokoval. A pak si ji zlomil, když se pokoušel o další kop. Určitě to tak bylo. Na začátku zápasu jsem mu to i ukázal, když jsem mu ten low kick zablokoval. Cítil jsem v té chvíli, že mu v té noze něco prasklo. Byl to silný kop.”

“Pokud jde o trash talk, neexistují žádné hranice. Ale o vraždě se nežertuje. Překročil hranici. Už se z toho nevyvleče. Ten chlap říkal, že mě zabije a podobně. Že mě zabije, že mě odsud odnesou v rakvi… Takové věci se druhému člověku neříkají. Doufám, že se v pořádku vrátí domů ke své krásné rodině.”

Poirier si myslí že zápas probíhal podle jeho představ a prohlásil, že pro něj bylo snadné dostat McGregora na zem. Také přiznal, že jej soupeř zasáhl tvrdým úderem, který jím ale nijak zvlášť neotřásl.

“Ano, zápas probíhal podle mých představ. Dal mi pořádnou ránu, stejně jako minule. Neviděl jsem ho a on mě trefil. Cítil jsem to, ale stále jsem stál na nohou. Takedown byl snadný. Strkal mi prsty do rukavic, stáhl mě na zem a zespodu mě zasáhl kopy. Snažil jsem se to Herbovi říct… Ten chlap je ubohý. Každý, kdo bučí, mi může políbit p*del.”

“Karma není d*vka, je to zrcadlo. Zatímco on hodně mluvil, já jsem tvrdě trénoval. Takové věci se občas stávají. Porazil jsem ho.”


Sleduj turnaj UFC Vegas 31: Makhachev vs. Moises ŽIVĚ a ZDARMA

Návrat Mieshy Tate a jména jako Islam Makhachev, Thiago Moises nebo Mateusz Gamrot slibují kvalitní MMA podívanou SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze 17. na 18.7.


Dustin Poirier (28-6, 1 NC MMA) v minulosti porazil například Justina Gaethjeho, Eddieho Alvareze, Maxe Hollowaye nebo Dana Hookera. V dalším zápase se pravděpodobně utká s aktuálním šampionem lehké váhy Charlesem Oliveirou.

Zdroj: UFC | MMA Fighting | Twitter UFC_Obsessed | Instagram Bartlomiej Stachura


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
79SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ