DomůUFCUFC 264: První slova Dustina Poiriera po výhře nad Conorem McGregorem

UFC 264: První slova Dustina Poiriera po výhře nad Conorem McGregorem

Na turnaji UFC 264 porazil Dustin Poirier podruhé v kariéře Conora McGregora. Tentokrát o výsledku zápasu rozhodlo zranění Ira, ke kterému došlo v prvním kole zápasu.

Zdroj: UFC

Irský bojovník se na konci první části zápasu postavil na levou nohu, která se mu zkroutila do nepřirozené polohy. Utrpěl vážné zranění a nemohl pokračovat v zápase. “The Diamond” se v rozhovoru s Joe Roganem, který se uskutečnil ještě v oktagonu, vyjádřil ke konci tohoto zápasu a komentoval chování svého soupeře před zápasem samotným.

“Zranil si nohu při jednom z jeho low kicků, který jsem mu na začátku zápasu zblokoval. A pak si ji zlomil, když se pokoušel o další kop. Určitě to tak bylo. Na začátku zápasu jsem mu to i ukázal, když jsem mu ten low kick zablokoval. Cítil jsem v té chvíli, že mu v té noze něco prasklo. Byl to silný kop.”

“Pokud jde o trash talk, neexistují žádné hranice. Ale o vraždě se nežertuje. Překročil hranici. Už se z toho nevyvleče. Ten chlap říkal, že mě zabije a podobně. Že mě zabije, že mě odsud odnesou v rakvi… Takové věci se druhému člověku neříkají. Doufám, že se v pořádku vrátí domů ke své krásné rodině.”

Poirier si myslí že zápas probíhal podle jeho představ a prohlásil, že pro něj bylo snadné dostat McGregora na zem. Také přiznal, že jej soupeř zasáhl tvrdým úderem, který jím ale nijak zvlášť neotřásl.

“Ano, zápas probíhal podle mých představ. Dal mi pořádnou ránu, stejně jako minule. Neviděl jsem ho a on mě trefil. Cítil jsem to, ale stále jsem stál na nohou. Takedown byl snadný. Strkal mi prsty do rukavic, stáhl mě na zem a zespodu mě zasáhl kopy. Snažil jsem se to Herbovi říct… Ten chlap je ubohý. Každý, kdo bučí, mi může políbit p*del.”

“Karma není d*vka, je to zrcadlo. Zatímco on hodně mluvil, já jsem tvrdě trénoval. Takové věci se občas stávají. Porazil jsem ho.”


Sleduj turnaj UFC Vegas 31: Makhachev vs. Moises ŽIVĚ a ZDARMA

Návrat Mieshy Tate a jména jako Islam Makhachev, Thiago Moises nebo Mateusz Gamrot slibují kvalitní MMA podívanou SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze 17. na 18.7.


Dustin Poirier (28-6, 1 NC MMA) v minulosti porazil například Justina Gaethjeho, Eddieho Alvareze, Maxe Hollowaye nebo Dana Hookera. V dalším zápase se pravděpodobně utká s aktuálním šampionem lehké váhy Charlesem Oliveirou.

Zdroj: UFC | MMA Fighting | Twitter UFC_Obsessed | Instagram Bartlomiej Stachura

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ