DomůUFCBudu šampionem UFC - Colby Covington si je jistý vítězstvím nad Kamaru...

Budu šampionem UFC – Colby Covington si je jistý vítězstvím nad Kamaru Usmanem na turnaji UFC 268

Colby Covington před odvetným zápasem s Kamaru Usmanem na UFC 268 prohlásil, že se “cítí jako malé dítě před Vánoci”. Kromě toho si také hodně věří.

Zdroj: UFC

Colby Covington (16-2) a Kamaru Usman (19-1) se poprvé střetli na turnaji UFC 245 v prosinci 2019. Zápas skončil lépe pro Usmana, který vyhrál TKO v pátém kole, ale do té doby to byl velmi vyrovnaný zápas. Odvetný souboj mezi oběma zápasníky se uskuteční už tuto sobotu.

V rozhovoru pro TMZ Sports před galavečerem UFC 268 Covington vyjádřil své nadšení ze sobotního zápasu s Kamaru Usmanem a řekl, že se cítí “jako malé dítě před Vánoci”.

“Připadám si jako malé dítě před Vánoci. Jsem tak nadšený, že jsem konečně dostal to, o co jsem prosil a co jsem si zasloužil. Většina lidí říká, že náš první zápas nebyl vyrovnaný. Člověče, porazil jsem ho v několika kolech. Musel faulovat a brát si hodně oddechových časů. Otřásl jsem jím, když jsem ho trefil kopem a on předstíral, že dostal ránu do pravého oka, i když mu sotva zasáhla levé oko, takže víme, že je to hrozný herec. Skvělé je, že je to už minulost. Nyní můžeme sledovat vývoj našich dovedností. Od našeho prvního zápasu uplynuly dva roky. On kolem sebe má nové lidi, já mám kolem sebe nové lidi. Mám kolem sebe novou energii, skvělé trenéry… Prostě vím, že je to můj osud. 6. listopadu se stanu šampionem UFC.”

Zdroj: TMZ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ