Francis Ngannou komentuje výdělek Logana Paula: To je šílené! Co děláme špatně?

Francis Ngannou je šokován neoficiálními výdělky Logana Paula ze zápasu s legendárním Floydem Mayweatherem. Aktuální šampion těžké váhy UFC se diví, proč takové peníze nevydělávají zápasníci MMA.

Zdroj: UFC

Francis Ngannou se ve svém dalším zápase, s největší pravděpodobností, utká s Derrickem Lewisem. Bude to jeho první obhajoba mistrovského titulu, který získal letos v březnu, když porazil Stipe Miocice. „The Predator“, který v minulosti mnohokrát hovořil o tom, že by si rád vyzkoušel nějaký boxerský zápas, na svém profilu na Twitteru okomentoval zápas Logana Paula s Floydem Mayweatherem.

„Je šílené, že Logan Paul (0-1) právě vydělal 20 milionů dolarů za exhibiční boxerský zápas. Co děláme špatně?“

Oficiální výdělky za zápas Floyda Mayweathera s Loganem Paulem nebyly zveřejněny, ale jak ještě před zápasem přiznal sám Mayweather, měl by si vydělat více než 30 milionů dolarů. „Money“ zápas s Paulem doslova označil jako „legální přepadení banky“.

Pro srovnání – Ngannou dostal za zápas s Cainem Velasquezem 220 tisíc dolarů. Za titulový souboj s Miocicem na turnaji UFC 260 měl Ngannou základní plat 500 tisíc dolarů.

Zdroj: Twitter Francis Ngannou

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
OstatníUFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ