DomůUFCSnadné peníze, smáli se Cejudo a Usmanův manažer. Za minutu je smích...

Snadné peníze, smáli se Cejudo a Usmanův manažer. Za minutu je smích přešel

Leonu Edwardsovi věřil málokdo. Zejména proto, že už před lety s Kamaru Usmanem prohrál. Angličan však šokoval svět, když nejprve poslal šampiona v prvním kole na prkna a poté se, po třech prohraných kolech, prezentoval parádním high kickem, kterým Usmana knokautoval.

UFC má nového šampiona veltrové váhy a fanoušci MMA třeští oči úžasem. Neporazitelný Kamaru Usman padl v souboji s Leonem Edwardsem v hlavním zápase turnaje UFC 278. Překvapených a šokovaných je opravdu mnoho.

Mezi nimi jsou samozřejmě i Nigerijcovi příznivci, včetně jeho manažera Aliho Abdelazize a dalšího bojovníka ze stejné stáje Henryho Cejuda.

Na konci pátého kola se muži tvářili, že výsledek zápasu je jasný. “Tripple C” se usmál a pronesl krátký komentář:

“Ali, budou to snadné peníze, bratře!”

Na to mu bojovníkův manažer souhlasně přikývl. O minutu později oba nevěřícně ztuhli.

A Vivint Arena v Salt Lake City v té samé chvíli málem spadla:

Zdroj: Twitter Crack Hardly | Twitter UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ