Tohle se Adesanyovi líbit nebude! Bojovník, který jej dvakrát porazil podepíše smlouvu s UFC

Alex Pereira, považovaný za jednoho z nejlepších kickboxerů na světě, rozšíří řady UFC. Bojovník, který v kickboxerském ringu dvakrát porazil šampiona střední váhy UFC Israela Adesanyu, se konečně dohodl s největší organizací MMA na světě a podepíše s ní kontrakt.

Zdroj: GLORY Kickboxing

Jak informoval portál De Telagraaf, brazilský bojovník se dohodl s americkým gigantem a po sobotním kickboxerském zápase s Artemem Vakhitovem rozšíří řady zápasníků UFC.

Čtyřiatřicetiletý „Poatan“, který je známý svým atomovým levým hákem, má v kickboxu bilanci 33-6. Je šampionem dvou váhových kategorií organizace GLORY, a to střední a polotěžké. Naposledy byl v akci v lednu, kdy porazil právě výše zmíněného Artema Vakhitova.

Brazilec se s Adesanyou utkal dvakrát na galavečerech Glory of Heroes. První souboj v roce 2016 vyhrál jednomyslným rozhodnutím a druhý, který se odehrál o rok později, vyhrál těžkým knokautem ve třetím kole, ačkoli sám byl ve druhém kole počítán.

V roce 2020 se Alex Pereira po čtyřleté pauze vrátil do klece MMA. Na listopadovém galavečeru organizace LFA těžce knokautoval Thomase Powella už v prvním kole zápasu a upravil tak svou bilanci v MMA na 3-1.

Zdroj: De Telagraaf | Twitter MikeyThomasMMA | Twitter UFC Fight Pass

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ