DomůUFCTohle se Adesanyovi líbit nebude! Bojovník, který jej dvakrát porazil podepíše smlouvu...

Tohle se Adesanyovi líbit nebude! Bojovník, který jej dvakrát porazil podepíše smlouvu s UFC

Alex Pereira, považovaný za jednoho z nejlepších kickboxerů na světě, rozšíří řady UFC. Bojovník, který v kickboxerském ringu dvakrát porazil šampiona střední váhy UFC Israela Adesanyu, se konečně dohodl s největší organizací MMA na světě a podepíše s ní kontrakt.

Zdroj: GLORY Kickboxing

Jak informoval portál De Telagraaf, brazilský bojovník se dohodl s americkým gigantem a po sobotním kickboxerském zápase s Artemem Vakhitovem rozšíří řady zápasníků UFC.

Čtyřiatřicetiletý “Poatan”, který je známý svým atomovým levým hákem, má v kickboxu bilanci 33-6. Je šampionem dvou váhových kategorií organizace GLORY, a to střední a polotěžké. Naposledy byl v akci v lednu, kdy porazil právě výše zmíněného Artema Vakhitova.

Brazilec se s Adesanyou utkal dvakrát na galavečerech Glory of Heroes. První souboj v roce 2016 vyhrál jednomyslným rozhodnutím a druhý, který se odehrál o rok později, vyhrál těžkým knokautem ve třetím kole, ačkoli sám byl ve druhém kole počítán.

V roce 2020 se Alex Pereira po čtyřleté pauze vrátil do klece MMA. Na listopadovém galavečeru organizace LFA těžce knokautoval Thomase Powella už v prvním kole zápasu a upravil tak svou bilanci v MMA na 3-1.

Zdroj: De Telagraaf | Twitter MikeyThomasMMA | Twitter UFC Fight Pass

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ