DomůUFCKhamzat Chimaev je přesvědčený o tom, že je větší hvězdou než Nate...

Khamzat Chimaev je přesvědčený o tom, že je větší hvězdou než Nate Diaz: Všichni chtějí vidět zabijáka a ne drogového dealera!

Khamzat Chimaev se, i přes všechny problémy, které způsobil během turnaje UFC 279, považuje za větší hvězdu než je Nate Diaz.

Chimaev se měl minulou sobotu utkat s Diazem v ostře sledovaném hlavním zápase turnaje UFC 279. A byl rozhodnutý strhnout veškerou pozornost pouze na sebe.

Čečenský bojovník totiž nejprve vyvolal hromadnou potyčku v zákulisí předzápasové tiskové konference a následně neshodil do požadované váhy. UFC tak byla nucena udělat několik změn na zápasové kartě. Chimaeva postavila proti Kevinu Hollandovi a Tonyho Fergusona přesunula do hlavního zápasu, ve kterém se utkal s Diazem.

Chimaev se nevešel do váhového limitu veltrové váhy, když převážil o 7,5 libry. Později tvrdil, že by váhu shodil, ale lékaři mu doporučili, aby shazování ukončil.

Chimaevův status se tak během několika hodin změnil z označení megastar na označení vyvrhel. Diváci ho během ceremoniálního vážení a pak také v samotném zápase s Hollandem nemilosrdně vypískali. Chimaev si z toho však evidentně nic nedělal a ještě fanoušky provokoval.

Přes veškeré události, spojené z turnajem UFC 279, Chimaev věří, že je větší hvězdou, než je Nate Diaz.

Během tiskové konference, po skončení turnaje UFC 279, Chimaev porovnával, jak velký ohlas vzbuzuje mezi fanoušky on a jaký Diaz.

“Záběry mého vážení shlédlo na Instagramu UFC 8 milionů diváků, na vážení Diaze se podívalo 6 milionů diváků. Přeskočil jsem ho o více než dva miliony, takže to je odpověď na všechno. Teď chápete, kdo je největší hvězda. Koho chtějí lidé vidět. Lidé mohou říkat, že se na ten zápas nechtějí dívat, ale jsou to lháři. Každý se chce dívat na můj zápas. Všichni chtějí vidět zabijáka, nechtějí se dívat na ty vyhulené hlavy a drogové dealery.”

Chimaev je ve své profesionální kariéře v MMA neporažený a možná ho dělí jediné vítězství od titulu ve veltrové váze UFC. Šampion této divize Leon Edwards se při své první obhajobě titulu s největší pravděpodobností utká opět s Kamaru Usmanem. A vítěz by následně mohl měřit síly s “Borzem”.

Pro Diaze byl zápas s Fergusonem posledním, který měl ve smlouvě s UFC. Nate dal jasně najevo, že hodlá pokračovat v kariéře mimo oktagon největší světové organizace MMA.

Zdroj: MMA News


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ