DomůOstatníŠok! Knokaut naskočeným kolenem během staredownu

Šok! Knokaut naskočeným kolenem během staredownu

To se může stát asi jen v Rusku nebo v postsovětských zemích! Podívejte se na video, kde během staredownu zápasník naskočeným kolenem chladnokrevně zasáhl soupeře přímo do brady.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Bojovníci se měli utkat v boxerském zápase bez rukavic. Až na to, že souboj skončil ještě dřív, než vůbec začal. Jednalo se o organizaci a turnaj s názvem ZAMES FC 3, který se konal v běloruském Minsku.

Rozmíšky mezi bojovníky MMA nejsou během staredownů nebo vážení ničím neobvyklým. V minulosti se jich odehrálo poměrně velké množství. Na některé z nich se můžete podívat ve videu.

Zdroj: MMA Rocks | YouTube Mr. Rustamov | Twitter Barrelelapierna

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ