DomůGLORYGLORY: Collision 3 - Rico Verhoeven obhájil titul! Návrat Gokhana Sakiho

GLORY: Collision 3 – Rico Verhoeven obhájil titul! Návrat Gokhana Sakiho

Byl to kickbox na nejvyšší světové úrovni! Sobotní galavečer Glory: Collision 3 v Arnhemu byl plný emocí. A není divu. Fanoušci totiž mohli sledovat titulový zápas v těžké váze a také návrat Gokhana Sakiho do kickboxerského ringu.

Zdroj: GLORY KICKBOXING

V zápase večera jsme měli vidět návrat Alistaira Overeema (10-4, 7 KO). Nizozemec se však zranil a do ringu se vrátí až v první polovině roku 2022.

Bylo tedy třeba, aby na jeho místo nastoupil někdo jiný. Šampion Rico Verhoeven (59-10, 18 KO) tak opět zkřížil rukavice s Jamalem Ben Saddikem (36-9, 29 KO). Maročan je opravdový drsňák! Nebylo to poprvé, co způsobil soupeři velké problémy v boji o nejvyšší vavříny. Nizozemec šel dvakrát k zemi, ale nakonec našel způsob, jak zápas ukončit předčasně ve čtvrtém kole.

Po více než šesti letech se do kickboxerského ringu úspěšně vrátil Gokhan Saki (82-16, 59 KO). Turecký reprezentant se představil těsně před zápasem večera Glory: Collision 3. Osmatřicetiletý bojovník ve druhém kole zdemoloval Jamese McSweeneyho (46-7, 31 KO).

Turnaji dominovala těžká váha. V jednom ze zápasů se v ringu objevil také Antonio Plazibat (20-4, 14 KO). Chorvat překvapivě knokautoval dvojku žebříčku těžké váhy Benjamina Adegbuyiho (35-7, 20 KO) už na začátku druhého kola.

Zdroj: GLORY KICKBOXING | Twitter | Facebook GLORY KICKBOXING

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ