DomůUFCUtká se Magomed Ankalaev s Jiřím Procházkou o pás? Dana White takový...

Utká se Magomed Ankalaev s Jiřím Procházkou o pás? Dana White takový scénář nepotvrzuje

UFC se dlouho zdržovala jasného vyjádření, kdo bude příštím soupeřem Jiřího Procházky. Zřejmě čekala na to, jak se bude situace v polotěžké váze vyvíjet. Hodně měl napovědět především duel mezi Magomedem Ankalaevem a Anthonym Smithem.

Magomed Ankalaev na turnaji UFC 277 Smithe porazil, stále však není jasné, jestli toto vítězství bude Dagestánci stačit k tomu, aby nyní dostal titulovou šanci.

Ankalaev Smithe ukončil ve druhém kole. Jak se ukázalo po zápase, Anthony utrpěl vážné zranění hned v prvních minutách souboje. Měl zlomeninu drobných kostí v kotníku, což značně omezilo jeho pohyblivost a musel se tak uchýlit především k boji na zemi.

Po samotném zápase se Ankalaev obrátil na vedení organizace se slovy:

“Co ještě musím udělat, abych mohl bojovat o pás?”

Novináři se následně zeptali šéfa UFC Dany Whitea, jestli je právě Ankalaev dalším titulovým vyzyvatelem v polotěžké váze. A White odpověděl poněkud nejednoznačně:

“Je číslo 4 v žebříčku polotěžké váhy. Bojoval a vyhrál proti číslu 5, takže matematika je jednoduchá – ten chlap je blízko titulového zápasu. Je blízko.”

Stane se Tereza Bledá druhou českou bojovnicí v UFC? >>>
Podaří se Matěji Peňázovi získat kontrakt s UFC? >>>
Registruj se a sleduj všechny turnaje UFC zdarma >>>

UFC už má zřejmě jasno, s kým se Jiří Procházka utká při své první obhajobě pásu. A pravděpodobně to nebude Dagestánec. White už dlouho zmiňuje, že první zápas mezi naším bojovníkem a Brazilcem byl tak dobrý, že by celý svět MMA určitě rád viděl odvetu.

Nejpravděpodobnějším scénářem je tedy titulová odveta mezi Procházkou a Teixeirou. A co s Ankalaevem? Tady se nabízí eliminační souboj s Blachowiczem, který by mohl definitivně určit dalšího titulového vyzyvatele.

Zdroj: MMA Fighting | UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ