DomůUFCDominick Reyes po prohře s Jiřím Procházkou: Miluji tento sport, ale někdy...

Dominick Reyes po prohře s Jiřím Procházkou: Miluji tento sport, ale někdy mi tu lásku nevrací zpět

Dominick Reyes, kterého během víkendového turnaje UFC těžce knokautoval Jiří Procházka, se prostřednictvím sociálních sítí poprvé veřejně vyjádřil ke své prohře a také k tomu, jak se nyní cítí.

Zdroj: UFC

Souboj Dominicka Reyese s Jiřím Procházkou byl vzrušujícím duelem, ve kterém zvítězil český bojovník. Reyes byl těžce knokautován loktem z otočky. Oba bojovníci byli nakonec odměněni bonusem za nejlepší zápas večera.

Nyní Reyes na svých sociálních sítích informoval fanoušky, že už se vrátil domů a je společně se svými blízkými. Dobrou zprávou je, že zdravotně by měl být relativně v pořádku.

“Konečně doma. Obklopen těmi, které mám rád. Rád bych řekl, že jsem do toho šel a bojoval celým svým srdcem! Dal jsem do toho všechno a mám radost, že to byl pro většinu z vás zábavný zápas. Za to jsem šťastný, ale zároveň i zklamaný, jak si asi dovedete představit, když už to nedopadlo tak, jak jsem si přál. Ale šel jsem do toho a bojoval jsem, takže můžu říci, že jsem hrdý.”

“Miluji tento sport, ale někdy mi tu lásku nevrací zpět. Ale k tomu jsme se všichni upsali. Chci říci, že se rychle zotavuji. Budu v pořádku. A gratuluji Jirko Procházko. Byl to pekelný zápas a ten loket! Dostanou vás právě ty údery, které nevidíte přicházet. Bůh vám žehnej. Uvidíme se při dalším souboji.”

Zdroj: Instagram Dominick Reyes


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ