DomůUFCDominick Reyes po prohře s Jiřím Procházkou: Miluji tento sport, ale někdy...

Dominick Reyes po prohře s Jiřím Procházkou: Miluji tento sport, ale někdy mi tu lásku nevrací zpět

Dominick Reyes, kterého během víkendového turnaje UFC těžce knokautoval Jiří Procházka, se prostřednictvím sociálních sítí poprvé veřejně vyjádřil ke své prohře a také k tomu, jak se nyní cítí.

Zdroj: UFC

Souboj Dominicka Reyese s Jiřím Procházkou byl vzrušujícím duelem, ve kterém zvítězil český bojovník. Reyes byl těžce knokautován loktem z otočky. Oba bojovníci byli nakonec odměněni bonusem za nejlepší zápas večera.

Nyní Reyes na svých sociálních sítích informoval fanoušky, že už se vrátil domů a je společně se svými blízkými. Dobrou zprávou je, že zdravotně by měl být relativně v pořádku.

“Konečně doma. Obklopen těmi, které mám rád. Rád bych řekl, že jsem do toho šel a bojoval celým svým srdcem! Dal jsem do toho všechno a mám radost, že to byl pro většinu z vás zábavný zápas. Za to jsem šťastný, ale zároveň i zklamaný, jak si asi dovedete představit, když už to nedopadlo tak, jak jsem si přál. Ale šel jsem do toho a bojoval jsem, takže můžu říci, že jsem hrdý.”

“Miluji tento sport, ale někdy mi tu lásku nevrací zpět. Ale k tomu jsme se všichni upsali. Chci říci, že se rychle zotavuji. Budu v pořádku. A gratuluji Jirko Procházko. Byl to pekelný zápas a ten loket! Dostanou vás právě ty údery, které nevidíte přicházet. Bůh vám žehnej. Uvidíme se při dalším souboji.”

Zdroj: Instagram Dominick Reyes

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ