DomůOstatníBublina splaskla! Zostuzený Íránský Hulk si sype popel na hlavu a ze...

Bublina splaskla! Zostuzený Íránský Hulk si sype popel na hlavu a ze sociálních sítí odstraňuje upravené fotky

Íránský Hulk, rodným jménem Sajad Gharibi, smazal ze svého oficiálního účtu na Instagramu všechny fotky upravené photoshopem. Bylo to kvůli reakci fanoušků poté, co minulý měsíc prohrál velice trapný boxerský zápas.

Sajada sleduje na Instagramu více než milion lidí. O tom, že používá photoshop ke zvýšení své slávy na sociálních sítích, se hovořilo již od roku 2015. Na fotografiích a ve videích se prezentoval jako obrovský silák s neuvěřitelnými tělesnými proporcemi. Předesílal, že se věnuje boxu a MMA.

Dlouhou dobu pěstoval velkou rivalitu s britským hercem a kaskadérem Martynem Fordem. Dokonce se schylovalo k boxerskému souboji. Nicméně Ford ze zápasu vycouval, když viděl, jak uboze na tom Íránský Hulk je.

Během staredownu před jejich potenciálním soubojem, který se uskutečnil v Dubaji, se objevil rozcuchaný a upocený Gharibi, který se svými tělesnými parametry zdaleka nemohl měřit s mohutným Fordem. V tu chvíli bylo veřejnosti jasné, že se zápas neuskuteční a jen se potvrdilo, že Gharibi své fotografie léta upravoval ve photoshopu.

Když Martyn Ford zápas zrušil, řekl médiím:

“Tohle není zábava, to je šikana a zneužívání zjevně pomateného člověka.”

Poté, co Ford odstoupil, podepsal Gharibi smlouvu s jiným promotérem, který pro něj zorganizoval boxerský zápas proti jednomu z jeho méně známých vyzyvatelů – kazašskému Titanovi.

Zápas však dopadl ostudně. Gharibi byl sotva ve formě, aby mohl dát ránu. Od začátku zápasu bylo zřejmé, že nemá šanci na vítězství. Prohrál potupným způsobem.

Po zápase musel na sociálních sítích čelit nepříznivým reakcím svých fanoušků. Obrovská vlna kritiky nakonec vedla k tomu, že Íránský Hulk smazal všechny své photoshopem upravené fotky a videa. Nyní má jeho účet na Instagramu pouze 14 příspěvků.

Zdroj: Calf Kicker | Twitter Bowl_Beer_Brawl | Instagram Sajad Gharibi

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ