DomůCZ/SK MMA"Pirát" Krištofič o Patriku Kinclovi: V postoji jsi slabý. Dostaneš po hubě...

“Pirát” Krištofič o Patriku Kinclovi: V postoji jsi slabý. Dostaneš po hubě a vzdáš se!

Samuel Krištofič a Patrik Kincl se proti sobě postaví 26. února na turnaji OKTAGON 31. V zápase nepůjde o nic menšího, než o titul šampiona střední váhy.

Zdroj: OKTAGON MMA

Zkušený Kincl je přesvědčen, že “Pirát” dosud neměl kvalitnějšího soupeře. “Možná srážím jeho soupeře, ale na mě tam nikdo nedělá dojem. Pokud se nepletu, nikdy nezápasil venku, nikdy se nedostal z Československa. Pro mě jsou to úplně jiné vody. Jet do cizí země, mezi úplně cizí lidi, kde vám vůbec nikdo nefandí a vyhrát tam zápas,” říká český bojovník.

“Mám patrony na všechno. Mám patrony na jeho postoj i na zem. Stačí se podívat na jeho souboj s Kozmou. Tam stačilo Kozmičovi fouknout a byl na zemi. Na zemi to pro mě bude snadná výhra, takže se samozřejmě budu snažit jít tou těžší cestou a tedy přes ten postoj,” pokračoval Kincl.

Krištofič reagoval poměrně ostře hned poté, co se Patrik zmínil o boji v postoji. “Teď lžeš sobě i všem ostatním. Kde se se mnou pokusíš bojovat v postoji? Vždyť jsi měkký v postoji! Vždyť v těch soubojích před postojem vždycky utíkáš. Nemáš žádný úder, jen ustupuješ, vždyť v postoji nejdeš ani dopředu. Tvůj plán je vzít mě na zem a tam mě uválet,” oponoval Krištofič svému soupeři.

“Pirát” ve své další reakci také narážel na Patrikův nedávný zápas o titul KSW, v němž ho porazil Roberto Soldić: “Přijdu k tobě, praštím tě a ty půjdeš k zemi, kámo. A vzdáš se. Stejně jako se vzdáváš, když dostáváš po hubě. Marně se směješ, tak to bude. A můžeš tahat železa, můžeš dělat, co chceš. Budu tě trefovat jen na hlavu. Nepojedu ani na spodky, ať nebrečíš, že jsi dostal na spodek.”

Samuel však také uznal, že Patrik je velice komplexním bojovníkem a v tom spočívá jeho nebezpečí. I v žebříčcích je vysoko a rozhodně ho řadí k nejlepším soupeřům, s nimiž se dosud utkal.

Zdroj: YouTube OKTAGON MMA | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ