Foto: Instagram/David Dvořák

David Dvořák podepsal kontrakt s UFC

Skvělá zpráva pro české fanoušky MMA. David Dvořák podepsal kontrakt s UFC. A už má naplánovanou svou premiéru v největší organizaci smíšených bojových umění na světě.

Detaily kontraktu ještě nejsou známy, ale jedno je jisté, Česká republika má dalšího zástupce v nejprestižnější světové organizaci MMA na světě, v UFC.

David Dvořák (17-3) už také zná místo, datum a soupeře pro svůj debut v oktagonu UFC. Premiéru si odbude už 14. března na turnaji UFC on ESPN+ 28: Lee vs. Oliveira, který se uskuteční v brazilském hlavním městě Brasilii.

Soupeřem Davida Dvořáka bude domácí Bruno Silva (11-4-1). Utkání se uskuteční v bantamové váze. Silva má za sebou jediný zápas v UFC. Ve své premiéře prohrál s Khalidem Tahou (14-2) submisí.

Populární David “Killa Khroust” Dvořák, který aktuálně drží skvělou sérii 13 vítězných zápasů v řadě, v zápase se Silvou nahradil jeho původně oznámeného soupeře, Číňana Su Mudaerjiho, který byl donucen z turnaje odstoupit. Důvodem byly špatné podmínky pro přípravu v jeho zemi, která je postižena epidemií koronaviru.

Davidovi velká gratulace a už teď držíme pěsti!

Zdroj:  mmadna.nl|UFC.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAUFC