DomůCZ/SK MMAJe to oficiální! Královna OKTAGONU zabojuje o smlouvu s UFC

Je to oficiální! Královna OKTAGONU zabojuje o smlouvu s UFC

Skvělá zpráva pro české a slovenské fanoušky MMA. Tereza Bledá se stane dalším zástupcem OKTAGONU, který zabojuje o smlouvu s UFC v Dana White’s Contender Series (DWCS).

V letošním DWCS tak uvidíme dva české zástupce. Kromě Terezy Bledé bude o vstupenku do nejlepší MMA ligy světa bojovat také Matěj Peňáz.

Dvacetiletá Tereza Bledá se do této chvíle představila v pěti profesionálních MMA zápasech a ani v jednom z nich neokusila hořkost porážky.

Bledá se v loňském roce stala první ženskou šampionkou OKTAGONU, když porazila brazilskou soupeřku Mabelly Limu TKO v prvním kole.

Do povědomí širší veřejnosti se dostala na jaře 2020, kdy v turnaji OKTAGON Underground postupně porazila Lucii Pudilovou, Magdalénu Šormovou a Lucii Szabovou. Tedy celou špičku české a slovenské MMA scény.

Bojovnice pražského Reinders MMA se už delší dobu netají touhou, stát se historicky nejmladší ženskou šampionkou UFC.

A jak je vidět, sny se pomalu začínají plnit. Nyní stojí Tereza krůček od smlouvy s nejlepší MMA organizací světa. Gratulujeme a budeme držet pěsti!

Zdroj: Instagram Tereza Bledá | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ