DomůUFCNeuvěřitelné! Bývalý bojovník a komentátor UFC předpověděl Khamzatu Chimaevovi velkou kariéru už...

Neuvěřitelné! Bývalý bojovník a komentátor UFC předpověděl Khamzatu Chimaevovi velkou kariéru už před pěti lety

Ještě předtím, než Khamzat Chimaev vybojoval svůj první profesionální zápas v MMA, kolovaly po světě zprávy o jeho obrovském talentu.

S blížící se sobotou, kdy se v Jacksonville uskuteční turnaj UFC 273, se v médiích stále více mluví o Khamzatu Chimaevovi, který se na akci utká s Gilbertem Burnsem.

Ačkoli jejich zápas není hlavní událostí turnaje a dokonce ani Co-Main Eventem, přitahuje zdaleka největší pozornost fanoušků.

V pondělí se objevilo téměř pět let staré video, na kterém byl bývalý bojovník a komentátor UFC Brian Stann před galavečerem v Aucklandu, který se uskutečnil v červnu 2017, dotázán, který z mladých nadějných bojovníků si zaslouží angažmá v UFC.

“Ve Švédsku je velterová váha,” řekl. “V Allstars trénuje po boku Alexandera Gustafssona. Neznám jeho jméno, ale znám jeho pověst. Zatím není v UFC, ale daří se mu skvěle proti všem velkým jménům, která trénují v Allstars ve Stockholmu. Když s ním uzavřeme smlouvu, bude tu opravdu něco velkého.”

Zajímavé je, že když Stann tato slova pronesl, Chimaev ještě ani neabsolvoval svůj profesionální debut! Svůj první zápas vybojoval až o rok později. O tři roky později pak Čečenec, při svém debutu v UFC, porazil Johna Phillipse. Během dalších dvou měsíců se pak rychle a zcela přesvědčivě vypořádal s Rhysem McKeem a Geraldem Meerschaertem a jeho hvězda se rozzářila naplno.

Po roční pauze způsobené zdravotními problémy se loni v říjnu vrátil a porazil Jinglianga Liho. Tímto vítězstvím se dostal do první patnáctky žebříčku velterové váhy.

Je velmi pravděpodobné, že vítěz sobotního souboje mezi “Borzem” a Gilbertem Burnsem si zajistí titulový zápas proti Kamaru Usmanovi.

Pokud lze věřit sázkovým kancelářím, Brazilec nemá v tomto duelu žádné šance, protože je obrovským outsiderem.

Zdroj: Twitter Oscar Willis | BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ