DomůUFCMám moc těžké ruce - Khamzat Chimaev říká, že bojovníci Tiger Muay...

Mám moc těžké ruce – Khamzat Chimaev říká, že bojovníci Tiger Muay Thai s ním nechtěli trénovat, když pocítili jeho sílu

Khamzat Chimaev hovořil o svém tréninku ve vyhlášeném klubu Tiger Muay Thai v thajském Phuketu. “Borz” uvedl, že někteří bojovníci se s ním zdráhali spárovat.

Chimaev, v nedávném rozhovoru pro média, prozradil fanouškům, jakou pověst si vydobyl v gymu Tiger Muay Thai. Prozradil, že jeho tréninkoví partneři se mu vyhýbali kvůli jeho “těžkým rukám”.

Chimaev, který je v žebříčku UFC velterové váhy na 11. místě, prozradil, že pořádání těžkých sparingů má co nejlépe simulovat a napodobit situace, které nastávají během zápasů v kleci.

“Většinu času jsem trénoval s bojovníky těžké a polotěžké váhy. Nechci se chválit, ale mám těžké ruce, takže někteří lidé se mnou nechtějí spárovat. Tady v Tiger Muay Thai jsem měl několik sparingů a kluci už se mnou nechtějí trénovat. Mám jiný přístup. Když dělám sparing, dělám ho naplno.”

V tomtéž rozhovoru Khamzat Chimaev popsal jeden z největších problémů, s nimiž se během svého pobytu v Thajsku potýkal. Přiznal, že jeho tréninky byly téměř vždy natáčeny nezúčastněnými osobami, které odhalovaly jeho techniky potenciálním soupeřům.

“Tady je těžké udržet nějaké tajemství. Každý má fotoaparát. Pokaždé, když trénuji, všichni kolem mě začnou natáčet. V tělocvičně je trochu nepořádek. Nerozumím tomu.”

“Borz” řekl, že hlavní příčinou problému je převažující počet amatérských bojovníků, kteří trénují v Tiger Muay Thai, ve srovnání s profesionály. Dodal, že příliš mírná pravidla tělocvičny neodradila přihlížející od pořizování videí a jejich sdílení na sociálních sítích.

Zdroj: YouTube RT Sport | Instagram Khamzat Chimaev


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ