DomůUFCMám moc těžké ruce - Khamzat Chimaev říká, že bojovníci Tiger Muay...

Mám moc těžké ruce – Khamzat Chimaev říká, že bojovníci Tiger Muay Thai s ním nechtěli trénovat, když pocítili jeho sílu

Khamzat Chimaev hovořil o svém tréninku ve vyhlášeném klubu Tiger Muay Thai v thajském Phuketu. “Borz” uvedl, že někteří bojovníci se s ním zdráhali spárovat.

Chimaev, v nedávném rozhovoru pro média, prozradil fanouškům, jakou pověst si vydobyl v gymu Tiger Muay Thai. Prozradil, že jeho tréninkoví partneři se mu vyhýbali kvůli jeho “těžkým rukám”.

Chimaev, který je v žebříčku UFC velterové váhy na 11. místě, prozradil, že pořádání těžkých sparingů má co nejlépe simulovat a napodobit situace, které nastávají během zápasů v kleci.

“Většinu času jsem trénoval s bojovníky těžké a polotěžké váhy. Nechci se chválit, ale mám těžké ruce, takže někteří lidé se mnou nechtějí spárovat. Tady v Tiger Muay Thai jsem měl několik sparingů a kluci už se mnou nechtějí trénovat. Mám jiný přístup. Když dělám sparing, dělám ho naplno.”

V tomtéž rozhovoru Khamzat Chimaev popsal jeden z největších problémů, s nimiž se během svého pobytu v Thajsku potýkal. Přiznal, že jeho tréninky byly téměř vždy natáčeny nezúčastněnými osobami, které odhalovaly jeho techniky potenciálním soupeřům.

“Tady je těžké udržet nějaké tajemství. Každý má fotoaparát. Pokaždé, když trénuji, všichni kolem mě začnou natáčet. V tělocvičně je trochu nepořádek. Nerozumím tomu.”

“Borz” řekl, že hlavní příčinou problému je převažující počet amatérských bojovníků, kteří trénují v Tiger Muay Thai, ve srovnání s profesionály. Dodal, že příliš mírná pravidla tělocvičny neodradila přihlížející od pořizování videí a jejich sdílení na sociálních sítích.

Zdroj: YouTube RT Sport | Instagram Khamzat Chimaev

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ